Neděle 18. dubna. Svátek má Valérie.

NOVĚ OTEVŘENOU KANCELÁŘ CBRE PRO JIHOVÝCHODNÍ EVROPU POVEDE MANŽER SE ZKUŠENOSTMI Z ČR

11.07.2018 12:07 Tisková zpráva:

CBRE, světový lídr v oblasti komerčních realitních služeb, oznámila, že založila novou regionální pobočku, která bude v jihovýchodní Evropě (SEE regionu) poskytovat konzultanství v oblasti realit pro klientelu s lokální i mezinárodní působností. Pobočku povede Andrew Peirson, který se kromě 13 roků zkušeností z SEE regionu může pyšnit i čtyřletým působením na českém realitním trhu.

Nová regionální kancelář CBRE bude mít sídlo v srbském Bělehradě a povede ji Andrew Peirson (38 let), který v oblasti jihovýchodní Evropy působí od roku 2005. Přichází ze společnosti JLL, kde dohlížel na její aktivity v SEE regionu. Kromě Velké Británie a Rumunska sbíral profesní zkušenosti i v České republice, kde vedl necelé čtyři roky pobočku společnosti King Sturge. Nová kancelář pro region SEE bude zajišťovat a koordinovat aktivity v následujících zemích: Albánii, Bosně a Hercegovině, Bulharsku, Černá Hoře, Chorvatsku, Makedonii, Slovinsku a Srbsku.

CBRE tým pro SEE region má již více než 30 členů a klíčové manažerské pozice v něm budou zastávat Uroš Grujić (Head of Investment Properties), Boško Tomašević (Head of Advisory & Transaction), Nebojša Nešovanović (Head of Valuation & Advisory) a Milan Sovilj (Head of Building Consultancy).

Na novou regionální kancelář bude dohlížet Andreas Ridder, Managing Director CBRE pro střední a východní Evropu, který na adresu nové kanceláře pronesl: „Věřím, že náš nový tým pro jihovýchodní Evropu zvýrazní už tak silnou pozici, jež si CBRE vybudovalo ve zbytku CEE regionu, ve kterém momentálně působí více než 1 700 našich zaměstnanců. Ekonomiky států SEE regionu vykazují dobré výsledky a my u cen realit na těchto trzích vidíme obrovský potenciál růstu. Tento potenciál jen potvrzuje fakt, že se reality v této části Evropy stávají čím dál atraktivnější pro lokální i zámořské investory.“

Tisková zpráva: CBRE

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *