Sobota 15. května. Svátek má Žofie.

Novoroční personální změny v EKOSPOLU

05.01.2015 02:01 Tisková zpráva: EKOSPOL

Novým ředitelem personálního sektoru byl jmenován Tomáš Betlach, novým zástupcem ředitele sektoru výstavby Roman Havlíček a vedoucím oddělení výběrových řízení Ondřej Chalupa. Do pozice asistentky generálního ředitele byla jmenována Gabriela Plchotová

Tomáš Betlach (34)

Tomáš Betlach vystudoval Pedagogickou fakultu na Univerzitě Jana Evangelisty Purkyně v Ústí nad Labem. Po studiích působil jako pedagog a výchovný poradce. Se společností EKOSPOL, která se v loňském roce vyšvihla do pozice tuzemského developerského lídra, spojil Tomáš Betlach svoji pracovní kariéru v prosinci 2008, kdy nastoupil do pozice personalisty. Ve svém volném čase se věnuje rodině, četbě a squashi. 

Roman Havlíček (30)

Roman Havlíček vystudoval obor Konstrukce pozemních staveb na Stavební fakultě ČVUT v Praze. Před příchodem do společnosti EKOSPOL působil jako jednatel českobudějovických stavebních společností. Do EKOSPOLU nastoupil v březnu 2011 na pozici technický dozor investora, poté působil na pozici vedoucí manažer projektu. Roman Havlíček je vynikajícím českým reprezentantem v bojovém umění Taekwon-Do, v němž vybojoval na mistrovství světa v roce 2002 3. místo a je mnohonásobným medailistou i z mistrovství Evropy (2002 – 2. místo; 2012 a 2013 – 3. místo). Je Členem seniorského týmu, který čtyřikrát po sobě získal v této disciplíně titul nejúspěšnějšího týmu mistrovství světa. Ve svém volném čase se věnuje běhu a jízdě na kole.

Ondřej Chalupa (25)

Ondřej Chalupa vystudoval obor Konstrukce pozemních staveb na ČVUT v Praze. Během studií působil jako stavbyvedoucí na malých stavbách. Do společnosti EKOSPOL nastoupil v listopadu 2013. Mezi jeho záliby patří tenis, squash, běh a jízda na motorce. 

Gabriela Plchotová (25)

Gabriela Plchotová vystudovala mezinárodní obchod na Vysoké škole ekonomické v Praze a obor Produkce na Univerzitě Tomáše Bati ve Zlíně. Během studií pracovala jako PR manažerka hudební skupiny FiHa a později i jako asistentka režie v České televizi při natáčení seriálu Znamení koně II. Do společnosti EKOSPOL Gabriela Plchotová nastoupila v říjnu 2014. Ve svém volném čase se věnuje cestovaní, lyžování a pole dance.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *