Úterý 17. října. Svátek má Hedvika.

O exkluzivní bydlení je mimořádný zájem, v Rezidenci Park Nikolajka je za dva měsíce prodáno již přes 30 procent bytů

01.12.2015 01:12 Tisková zpráva:

CENTRAL GROUP vstoupil projektem Rezidence Park Nikolajka na trh prémiového bydlení určeného pro velmi náročnou klientelu. „Ukazuje se, že především v luxusním segmentu se zájem kloní k již dokončeným bytům. Lidé, kteří mají na to koupit si byt za mnoho milionů korun, prostě chtějí přijít a osahat si to, do čeho své prostředky investují,“ řekl šéf CENTRAL GROUP Dušan Kunovský. Firma se proto rozhodla byty v prémiovém standardu prodávat plně dokončené. I pokud jde o standardní nabídku, CENTRAL GROUP dává do prodeje vždy jen byty již dokončené nebo rozestavěné, a to na rozdíl od jiných společností, které nabízejí zájemcům rezervační smlouvy na byty v neexistujících projektech, kde dosud nejsou vydaná příslušná povolení a kde není vůbec jisté, zda budou realizovány.

Advent v exkluzivním prostředí Rezidence Park Nikolajka

Svůj vlajkový projekt exkluzivního segmentu CENTRAL GROUP představil veřejnosti při dnech otevřených dveří v nedávné době. Úspěch akce, kterou provázel neočekávaně velký zájem veřejnosti, přivedl společnost k rozhodnutí brány exkluzivního projektu otevřít v letošním roce v adventu znovu.

Po všechny tři zbývající adventní víkendy vždy od pátku do neděle od 12 do 17 hodin budou mít zájemci o exkluzivní bydlení možnost prohlédnout si nejen tři designově zařízené ukázkové byty, ale také všechny zbývající dosud volné dokončené byty v tomto unikátním projektu na prestižní adrese. Budou ale také moci vydechnout v předvánočním shonu, prožít krásné pohodové chvíle v exkluzivním prostředí a vychutnat si například vánoční cukroví, kávu a punč na terase s úchvatným výhledem na pražské panorama.

Zdroj: Tisková zpráva CENTRAL GROUP

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *