EUR 25.700

USD 22.127

REPO sazba ČNB 1.50 %

Inflace 4.9 %

EUR 25.700

USD 22.127

10. 11. 2014

Obchodní prostory v karlínském River Diamond jdou do dražby za velkého zájmu možných investorů

 


 

„U nemovitostí tohoto typu je zásadním předpokladem úspěšného prodeje výborná lokalita. Ta je v případě nebytového prostoru v komplexu River Diamond jedinečná, “ uvádí generální ředitel Naxosu Jan Sachr. „Pronajmout tyto prostory ve velikosti 480 m2 v blízkosti administrativního centra a nové rezidenční výstavby nebude v budoucnu problém. A pro obchodníky, kteří tu budou nabízet své zboží, či služby půjde jen o to dobře zvolit nabízený sortiment.  Tato lokalita je stále „živá“. Přes den jsou tu kupující z přilehlých administrativních center, večer pak zas rezidenti z bytových projekt, tzn. že koupěschopná populace je zde téměř v každém okamžiku,“ dodává. Dalším důležitým parametrem u podobných nemovitostí je podle Jana Sachra kvalita provedení stavby – karlínský komplex je nositelem prestižního titulu Stavba roku 2006.   

„Budoucím investorem může být buď přímo obchodní firma, která tu bude prodávat, anebo ten, kdo má zájem o konzervativní zhodnocení svých finančních prostředků. Výhodou je, že projekt je poměrně nový, a tak nebude třeba investovat do oprav,“ říká Jan Sachr s tím, že Naxos má zkušenosti s prodejem nemovitostí v jiných městech. „V současné době zajišťujeme prodej obchodních prostor v projektu Kollárova v Hradci Králové,“ doplňuje. Společnost úspěšně prodávala v Karlíně i byty. Podle Sachra je toto místo specifické tím, že se po povodních rychle rozvíjí a je tu kvalitní prostředí pro život v širším centru Prahy.  

Vstoupit do diskuze Žádný příspěvek

Vývoj fincentrum hypoindexu

%2.43 Aktuální výše Hypoindexu

2.15%

2.11%

2.07%

2.02%

1.98%

1.96%

1.94%

1.93%

1.94%

1.98%

2.06%

2.13%

2.23%

2.32%

2.43%
Historie vývoje


Související články


Diskuze k článku

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna, vyžadované informace jsou označeny hvězdičkou.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

 
 
 Užíváme cookies, abychom vám zajistili co možná nejsnadnější použití našich webových stránek. Pokud budete nadále prohlížet naše stránky předpokládáme, že s použitím cookies souhlasíte.