Úterý 24. října. Svátek má Nina.

Objem hypoték České spořitelny překonal rekordní hranici 200 mld. Kč

26.09.2016 10:09 Tisková zpráva: Česká spořitelna

Od října 2016 připravila banka pro své klienty dva nové benefity spojené s hypotečními úvěry. V období od 3. října do 23. října 2016 nabídne odhad nemovitosti zdarma a současně na toto období sníží úrokovou sazbu u desetileté fixace. Nově tak bude začínat už od 1,79 %. Česká spořitelna tím reaguje na zájem klientů o delší fixaci úrokové sazby.

Zájem o naše hypotéky je stále velký. Klienti mají v poslední době především zájem o naši výhodnou nabídku delších fixací, například na 8 nebo 10 let, které jim zajistí neměnné nízké splátky na více let dopředu,“ řekl Karel Chábek, manažer hypoték ČS.

Zvýšený zájem o úvěry na bydlení dokazuje i měsíc červen, během něhož Česká spořitelna poskytla hypoteční úvěry v rekordním objemu 6 mld. Kč. Také celé první pololetí letošního roku se neslo v rekordních číslech, banka zaznamenala 11% meziroční nárůst úvěrů na bydlení. Průměrná výše hypotéky vzrostla, v posledním roce se vyšplhala ze 1,7 mil. Kč na aktuálních 1,9 mil. Kč.

Od srpna mají navíc klienti České spořitelny možnost refinancovat hypotéku z jiné banky online z pohodlí domova. Vyplnění žádosti trvá do 15 minut a po celou dobu procesu je jim k dispozici online hypoteční specialista. Refinancování je bez poplatku za vyřízení, klient navíc nemusí dokládat ocenění nemovitosti.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *