EUR 24.310

USD 21.427

REPO sazba ČNB 3.75 %

Inflace 6.6 %

EUR 24.310

USD 21.427

10. 05. 2019

OC Šestka přivítalo další nové nájemce. Bude dále posilovat módu, služby i potraviny

 

Rostoucí návštěvnost a obraty, viditelné investice do modernizace interiéru, ale i ohlášené velké stavební projekty v okolí s novými obyvateli i pracovníky. Tyto faktory stojí za úspěšným pronájmem nových jednotek v OC Šestka na Praze 6. To v posledních týdnech přivítalo hned několik nových značek a další nové obchody se otevřou do léta. 


K největším pronájmům patří dvě téměř 200metrové jednotky v 1. patře. Početné a věrné zákazníky oslovují prémiové značky CAMP DAVID & SOCCX. Jde o stylovou módu vysoké kvality s komplexní nabídkou pro každého zákazníka. Včetně business casual. Segment fashion posílil rovněž showroom kabelek, tašek a kufrů DELMAS, zastupující výrobky značek Anekke, Samsonite, JOOP!, Calvin Klein, Tommy Hilfiger, Strellson nebo Porsche Design.
Pokračuje také rekonstrukce a rozšiřování nabídky gastro. Nad veškerá očekávání si vede restaurace KFC, kterou vedle specializovaných bister nově doplnila pizza & pasta Mamma Maria. Postupně otevře i vyhlášená indická restaurace Satyam, originální koncept Sumo Running Sushi nebo značková kafeterie Café by Tretter´s. Ještě do léta získá moderní design a dvojnásobnou kapacitu jídelní zóna pro návštěvníky.
Služby posilujeme na všech frontách. Před silnou letní sezonou otevřeme novou směnárnu ExChange. Už připravujeme zázemí pro solárium a Beauty Studio. Jednáme s několika barber shopy, stejně jako opravnou obuvi nebo modistickým salonem s úpravami na míru. Ve všech případech se vždy s možností rozšíření nabídky obracíme na stávající nájemce,“ říká Peter Fazekaš, zodpovědný za pronájem ploch v OC Šestka. Podle něj je do konce roku jisté 100% obsazení 1. podlaží centra. Velmi pravděpodobně se však podaří získat nájemce pro všechny zbývající jednotky.
Průměrná denní návštěva Šestky se v poslední době blíží 9 000 zákazníků. Vzhledem k očekávanému dalšímu růstu s novými obchody tak Šestka letos zřejmě překoná historickou hranici 3,5 milionů návštěvníků. „Ambice máme vzhledem k cílení na klienty a zaměstnance Letiště Václava Havla ještě vyšší. Poprvé vidíme jednoznačnou synergii mezi jejich potřebami a naší nabídkou – od food segmentu přes kosmetiku, cestovní zavadla a služby až po dárky,“ doplňuje Lenka Šátková za marketing Šestky.
Právě chystané rozšiřování kapacit blízkého letiště, posun v realizaci rychlodráhy se zastávkou přímo před Šestkou nebo ohlášená rezidenční výstavba v této části Prahy 6 a Prahy-západ generují centru další tisíce potenciálních stálých návštěvníků. Další přinese schválená realizace obřího P+R parkoviště pro 5000 aut v těsném sousedství Šestky. Management Šestky i proto kalkuluje s překonáním 5 mil. návštěvníků do roku 2021.
Chceme tomu už nyní jít naproti. Proto důsledně naplňujeme strategii takzvaného lokálního, sousedského convenience centra s pestrou nabídkou kvalitních potravin. V tomto ohledu začneme budovat takzvanou fresh food zónu s útulnými prodejnami čerstvých sýrů, ryb a produktů z nich, pekárny i řeznictví,“ líčí další plány Peter Fazekaš.
Vedle nových obchodů prochází rekonstrukcí celá řada stávajících jednotek. Zcela novou, svěží podobu získaly v posledním kvartále prodejny Tescoma, Relax nebo hračkářství Pompo. K těm, které se chystají na realokaci nebo re-fit, patří Yves Rocher, PME Legend nebo Orsay. Do konce roku tak proměnou projde de facto třetina z celkem 90 jednotek, které jsou na Šestce k dispozici.
Tisková zpráva OC Šestka
 
 
 

Vstoupit do diskuze Žádný příspěvek

Vývoj fincentrum hypoindexu

%2.99 Aktuální výše Hypoindexu

2.02%

1.98%

1.96%

1.94%

1.93%

1.94%

1.98%

2.06%

2.13%

2.23%

2.32%

2.43%

2.54%

2.7%

2.99%
Historie vývoje


Související články

Vývoj realitního trhu 2021

Proč ceny nemovitostí stále rostou? Co přinese nový rok?

Negativní očekávání kvůli krizi způsobené pandemií koronaviru se zatím rozhodně nevyplňují. Někteří odborníci očekávali, že lidé nebudou mít na koupi nemovitostí peníze a budou se s nejistotou dívat do budoucnosti. Kvůli tomu pak nebudou kupovat nemovitosti a brát si hypotéky. Jenže opak je pravdou.

Text: Monika Lukešová

04. 01. 2021


Diskuze k článku

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna, vyžadované informace jsou označeny hvězdičkou.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *