Čtvrtek 04. března. Svátek má Stela.

ODBORNÁ POROTA VYHLÁSILA MARINU ISLAND NEJLEPŠÍM REALITNÍM PROJEKTEM ROKU

20.11.2018 11:11 Tisková zpráva:

Absolutním vítězem se u odborné poroty v rámci soutěže Realitní projekt roku 2018 stal bytový komplex Marina Island na holešovickém břehu Vltavy, který společně realizují Lighthouse Group a Daramis. Společnost Daramis rovněž uspěla se samostatnými projekty Zelené Město III, Beranka a Unicity. Soutěž Realitní projekt roku je přehlídkou nejúspěšnějších českých developerských projektů celkově i v jednotlivých regionech České republiky.

„Precizní architektonické zpracování a mimořádná kvalita realizace charakterizují naše projekty. To dokládá i velký zájem ze strany zájemců o nadstandardní bydlení, ale také získaná uznání od architektů a odborné veřejnosti. Velmi si vážíme získaných ocenění. Jsou pro nás motivací při přípravě a realizaci našich dalších projektů,“ uvedl Martin Vachek, výkonný ředitel společnosti Daramis.

Projekt Marina Island uspěl i na regionální úrovni. V rámci Prahy 7 získal ocenění opět od odborné poroty, ale i architektů. Na Praze 9 uspěly dokonce dva projekty společnosti Daramis, a to Zelené Město 3, které získalo cenu architektů, a projekt Beranka ocenila odborná porota. Plzeňský projekt Unicity bodoval v Realitním projektu roku 2018 u veřejnosti.

Realitní projekt roku je celostátní soutěž o titul nejoblíbenějších rezidenčních projektů, které byly v daném roce dokončeny anebo se nacházely v realizační fázi a měly přitom v prodeji alespoň jednu bytovou jednotku. Ocenění se udělují v jednotlivých regionech a ve třech soutěžních kategoriích: Cena odborné poroty, Cena architektů a Cena veřejnosti.

Tisková zpráva: Daramis, Lighthouse Group

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *