Středa 03. června. Svátek má Tamara.

Online projekty Home Creditu povede Jaroslav Jíra

29.11.2016 09:11 Tisková zpráva:

Manažerský tým českého Home Creditu rozšiřuje Jaroslav Jíra, který povede novou divizi Online Business Development. Na pozici ředitele divize bude zodpovědný za začlenění současných inovačních online projektů do struktury společnosti a za rozvoj dalších projektů nejen z oblasti spotřebitelského financování.

Jaroslav Jíra přichází do Home Creditu s bohatými zkušenostmi z vysokých manažerských pozic v obchodu, marketingu i strategickém poradenství pro rozvoj businessu. Poslední tři roky strávil ve vlastní společnosti Kogi, kde úspěšně realizoval několik strategických projektů pro významné společnosti v oblasti bankovnictví, pojišťovnictví a energetiky. Před založením vlastní firmy zastával několik let pozici ředitele pobočkové sítě České pojišťovny, byl projektovým manažerem HVB Bank Czech Republic a obchodním ředitelem výzkumné agentury GfK Czech.

 

Nová divize Online Business Development bude zastřešovat veškeré online projekty českého Home Creditu, které doposud vystupují samostatně. Jako první převezme Jaroslav Jíra projekt KupNajisto.cz, který bude po začlenění do Home Creditu dále rozvíjet. Postupně přejdou do praxe další online projekty, které se zaměří například na sběr leadů, nové způsoby financování či poskytování zcela nových služeb souvisejících s nakupováním na internetu. „Online svět je v současné době v unikátní fázi rozvoje. Mnoho myšlenek a pokusů padlo za oběť drahým zkušenostem, ale ty, které vydržely, nesou ovoce. Online svět zaujímá stále rostoucí podíl v businessu a já jsem rád, že můžu stát u zrodu nové etapy Home Creditu a realizovat originální nápady. Pevně věřím, že zúročím všechny mé dosavadní zkušenosti a úspěšně rozvinu potenciál stávajících i nových online projektů Home Creditu,“ uvádí Jíra.

Tisková zpráva Home Credit a.s.

 

jaroslav-jira-fot

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *