Neděle 17. ledna. Svátek má Drahoslav.

Oslňující krása v dubajském stylu

12.02.2019 04:02 Tisková zpráva:

Signify, nejvýznamnější světový výrobce osvětlení (Euronext: LIGHT), se podílel na osvětlení jedné z nejpozoruhodnějších staveb světa – dubajského mrakodrapu Dubai Frame. Tato působivá obdélníková stavba znázorňující monumentální zlatý rám o rozměrech 150 na 93 metrů je nyní nasvícena dynamickým barevným architektonickým osvětlením Philips. Budova poskytuje dechberoucí výhled na světovou metropoli, která je rovněž domovem nejvyššího mrakodrapu, největšího nákupního centra a nejdelšího metra na světě. Součástí Dubai Frame je také muzeum a návštěvnické centrum mapující historii města od doby, kdy bylo domovem lovců perel až po jeho současnou podobu jakožto  jedné z  nejpoutavějších metropolí světa. Dubajský mrakodrap v designu zlatého rámu se stal také oblíbenou fotografickou dominantou mnoha turistů a zamilovaných párů.

Technické detaily:

Budovu Dubai Frame nasvítila architektonickým a energeticky úsporným LED osvětlením společnost Signify.

  • Na celý projekt bylo použito 380 osvětlení typu Philips Color Kinetics ColorBlast 12 Powercore Gen 4 RGBW určených speciálně pro osvětlení vysokých a velkých konstrukcí
  • Dále bylo použito 114 svítidel typu Philips Color Kinetics ColorGraze MX4 Powercore a 56 svítidel typuPhilips Color Kinetics ColorGraze QLX Powercore zvýrazňujících obložení zlatého rámu.
  • Celé osvětlení je řízeno systémem Pharos Control System.
  • Samotná instalace byla provedena pod záštitou společností Signify a trvala šest měsíců.

Tisková zpráva Signify

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *