Úterý 21. května. Svátek má Monika.

PEAKSIDE NOVÝM MAJITELEM KANCELÁŘSKÉHO KOMPLEXU CUBE V PRAZE

14.07.2016 11:07 Tisková zpráva:

Společnost Peakside pořídila uvedenou nemovitost na účet svého klienta. Jedná se již o druhou investici společnosti v České republice po nákupu portfolia od společnosti Atrium v lednu 2015, které se skládalo z převážně ze 72 maloobchodních nemovitostí. Kupní cena je důvěrná.

Peakside Capital v rámci transakce využil služeb realitní poradenské společnosti JLL, advokátní kanceláře BNT, finančních a daňových poradců ze společnosti ASB a technických specialistů ze společnosti Sentient. Prodávajícího zastupovali realitní poradci ze společnosti CBRE, advokátní kancelář Clifford Chance a finanční a daňoví specialisté ze společnosti PWC.

Manažer společnosti Peakside Otis Spencer uvedl: „Cube je další investicí společnosti Peakside v České republice, která názorně dokládá naší úspěšnou snahu využít současné atmosféry obav na realitním trhu a pořídit kvalitní aktiva za rozumné ceny, přičemž tohoto můžeme dosáhnout, mimo jiné, tím, že prodávajícímu zaručíme jistotu provedení celé transakce. Máme za to, že Cube je atraktivní kombinací stabilních peněžních toků a příležitostí k dalšímu zhodnocení investic.“

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *