Pátek 20. října. Svátek má Vendelín.

Personální změny v EKOSPOLU: Novým ředitelem marketingu byl jmenován Ondřej Šťastný, tiskovým mluvčím se stal Jiří Štefek

30.04.2014 03:04 Tisková zpráva: EKOSPOL

Novým ředitelem sektoru marketingu se stal Ondřej Šťastný a novým vedoucím oddělení PR a tiskovým mluvčím Jiří Štefek. Do pozice ředitelky sekretariátu generálního ředitele byla jmenována Pavlína Bělohlávková.

Ondřej Šťastný (30)

Ondřej Šťastný vystudoval Podnikohospodářskou fakultu na Vysoké škole ekonomické v Praze. Po studiích pracoval jako junior project manager ve společnosti Insiqua, která se zaměřuje na výzkum trhu. Do společnosti EKOSPOL nastoupil Šťastný v srpnu 2011 a působil v oddělení marketingu. Ve své volném čase se věnuje sportu, především fotbalu, hokeji a in-line bruslení.

Jiří Štefek (35)

Jiří Štefek vystudoval politologii na Univerzitě Hradec Králové a na Fakultě sociálních věd Univerzity Karlovy v Praze. Během studií a po nich působil jako ekonomický redaktor deníku MF Dnes. V následujících letech pracoval jako PR specialista v agentuře Knight&Svoboda a jako zástupce tiskového mluvčího v Hospodářské komoře ČR. Do společnosti EKOSPOL Štefek nastoupil v březnu letošního roku z časopisu Týden, kde působil pět let jako ekonomický redaktor. Ve svém volném čase se věnuje sportu, cestování, zahrádce a četbě literatury faktu.

Pavlína Bělohlávková (30)

Pavlína Bělohlávková vystudovala Provozně-ekonomickou fakultu České zemědělské univerzity v Praze, kde poté pokračovala i v doktorandském studiu. Před kariérou vysokoškolského pedagoga dala přednost budování kariéry ve společnosti EKOSPOL, kde pracuje již pět let. Ve svém volném času ráda cestuje, hraje volejbal, jezdí na kole a lyžuje. 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *