EUR 25.615

USD 22.012

REPO sazba ČNB 1.50 %

Inflace 4.9 %

EUR 25.615

USD 22.012

10. 07. 2015

Subjekty:
EKOSPOL

Personální změny v EKOSPOLU: Zástupcem ředitele sektoru nákupu nemovitostí byl jmenován Martin Čermák, asistentkou generálního ředitele Adéla Marečková

 


 

Martin Čermák (29)

Martin Čermák vystudoval Vysokou školu ekonomickou v Praze a magisterský obor Sustainable Urban Management na univerzitě ve švédském Malmö. Do společnosti EKOSPOL Čermák nastoupil v červnu 2014. Před tím pobýval ve Švédsku, kde se věnoval oblasti rozvoje městské infrastruktury, především rozvoji sociokulturních vztahů se zaměřením na cyklistiku. Ve svém volném čase se věnuje cestování, poznávání neobvyklých míst a cyklistice.

Adéla Marečková (25)

Adéla Marečková vystudovala Karlovu univerzitu v Praze. Do společnosti EKOSPOL nastoupila v dubnu 2015, před tím působila jako asistentka marketingového oddělení ve farmaceutické společnosti Pfizer. Pracovní zkušenosti získávala také jako koordinátorka zahraničních programů pro mladé ve Švýcarsku, Kanadě a USA. Mezi její záliby patří cestování, filmy, hudba a sport.

REKLAMA

Zaměstnavatel hvězd

Tuzemský developerský lídr EKOSPOL si udržuje své výsadní postavení i na pracovním trhu. Podle interních statistik se loni do výběrových řízení na otevřené pozice přihlásilo celkem 11 229 uchazečů. Společnost stále hledá mimořádně schopné a tvůrčí zaměstnance, kterým nabízí nejvyšší platy ve stavebnictví a jedny z nejvyšších platů v České republice, ale zároveň i rychlý kariérní růst a široký prostor pro vlastní seberealizaci. „U nás pracují jen ti nejlepší z nejlepších. Milionový roční plat i u mladých manažerů u nás není vzácností. Nicméně opravdové hvězdy se nemohou motivovat jen velmi vysokým platem, nejsilnější motivací pro ně je rychlý kariérní růst a ponechání dostatku prostoru pro vlastní koncepce a ideje,“ říká Evžen Korec. Přehled aktuálně nabízených pracovních pozic se nachází na webu: www.ekospol.cz/cs/nabidka-zamestnani/aktualni-nabizene-pozice.

Vstoupit do diskuze Žádný příspěvek

Vývoj fincentrum hypoindexu

%2.43 Aktuální výše Hypoindexu

2.15%

2.11%

2.07%

2.02%

1.98%

1.96%

1.94%

1.93%

1.94%

1.98%

2.06%

2.13%

2.23%

2.32%

2.43%
Historie vývoje


Související články

kritika nového stavebního zákona

Propad stavebnictví se nezastavil ani letos, v lednu se začalo stavět méně bytů než loni

Foto: Shutterstock České stavebnictví se stále nevzpamatovalo z dlouhodobých omezení způsobených koronavirovou infekcí. Po loňském celoročním propadu pokračovalo ve stejném trendu i první letošní měsíc. Stavební produkce v lednu podle aktuálních dat Českého statistického úřadu (ČSÚ) klesla meziročně o 5,2 procenta.

Text: Milan Vodička

15. 03. 2021


Diskuze k článku

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna, vyžadované informace jsou označeny hvězdičkou.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

 
 
 Užíváme cookies, abychom vám zajistili co možná nejsnadnější použití našich webových stránek. Pokud budete nadále prohlížet naše stránky předpokládáme, že s použitím cookies souhlasíte.