Středa 20. ledna. Svátek má Ilona.

Petr Zaoral novým Head of Industrial v Prochazka & Partners

03.04.2019 02:04 Tisková zpráva:

V březnu nastoupil do společnosti Prochazka & Partners na pozici vedoucího oddělení pro průmyslové nemovitosti Petr Zaoral, který bude zodpovědný za poradenský tým specialistů věnujících se projektům klientů v oblasti skladových a průmyslových nemovitostí s působností v celém regionu CEE.

Před svým nástupem do Prochazka & Partners působil Petr Zaoral od roku 2015 ve společnosti Colliers International, kde byl ředitelem průmyslového oddělení. V minulosti pracoval například také jako obchodní a marketingový ředitel logistické společnosti GEFCO Česká republika s.r.o. Dlouhodobě zastává seniorní pozice v oblasti obchodního a provozního řízení. Připravoval realitní a logistická řešení, řídil vztahy s vedením mezinárodních i místních firem, zejména v leteckém a automobilovém průmyslu, ve výrobě a farmaceutickém odvětví.

„Petr má komplexní zkušenosti z oblasti realit, logistiky, obchodu a marketingu. Díky kombinaci těchto znalostí a mnohaletým zkušenostem v top manažerských pozicích je tím pravým lídrem pro náš industriální tým. Sektor průmyslových nemovitostí vidíme jako další klíčovou oblast růstu naší společnosti. Jsem rád, že Petr posílil náš tým, a věřím, že spolu s našimi odborníky bude klientům poskytovat nadstandardní poradenské služby,“ říká Radek Procházka, Managing Partner společnosti Prochazka & Partners.

Tisková zpráva Prochazka & Partners

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *