EUR 24.310

USD 21.427

REPO sazba ČNB 3.75 %

Inflace 6.6 %

EUR 24.310

USD 21.427

10. 04. 2019

Pohledem developera 3: Naše nejnovější budova v Budapešti otevřena pro podnikání zákazníků

 

Naše budovy jsou vždy v centru dění – dnešního i budoucího. A Budova 12, naše nejnovější výstavba v Prologis Park Budapest-Harbor, není výjimkou. 


Tato 10 600 metrů čtverečních rozlehlá nejmodernější budova, situovaná pouze 12 kilometrů jižně od centrální obchodní čtvrti maďarského hlavního města, těží ze své excelentní lokality. Nabízí také řadu udržitelných řešení, jako jsou vysoce kvalitní izolační panely na stěnách a střešní systémy, LED osvětlení šetřící energii, chytré měřicí systémy či nabíjecí stanice na elektrická vozidla, které usnadňují elektromobilitu v parku.
Rita Lippai, projektová manažerka Prologis pro Maďarsko, nás v uplynulých měsících provedla fázemi výstavby budovy a vyzdvihla mnoho zajímavých momentů, jako byla pokládka nosníků nebo podlahové krytiny. Nyní máme možnost vidět tuto fantastickou novostavbu v její finální podobě.
Tisková zpráva Prologis

Vstoupit do diskuze Žádný příspěvek

Vývoj fincentrum hypoindexu

%2.99 Aktuální výše Hypoindexu

2.02%

1.98%

1.96%

1.94%

1.93%

1.94%

1.98%

2.06%

2.13%

2.23%

2.32%

2.43%

2.54%

2.7%

2.99%
Historie vývoje


Související články

Investoři masivně nakupují nájemní byty

Jakékoliv sklady, retailové parky a moderní kanceláře. Seznam priorit investorů na tuzemském trhu nemovitostí zůstává i po 3. čtvrtletí neměnný. Přesto na něm dochází k určitému vývoji: do bilance se totiž stále viditelněji promítají rezidenční nemovitosti. Konkrétně jde o starší bytové domy i novostavby určené k pronájmu.

Text: redakce hypoindex.cz

Foto: Shutterstock

22. 10. 2021

V Praze si za průměrný roční plat „koupíte“ jen 3 m2 bytu. Jak se k tomu před volbami staví politické strany?

Foto: Shutterstock Přesně za měsíc nás čekají sněmovní volby. Lze očekávat, že téma prohlubující se nedostupnosti bydlení bude jedním z klíčových. Skutečnost, jak se situace v oblasti bydlení zhoršuje, je naprosto zřejmá z následujícího příkladu. Proto nás zajímaly plány jednotlivých politických stran, které by měly dostupnost bydlení zlepšit. Ceny nemovitostí totiž stále rostou a zřejmě porostou i […]

Text: Milan Vodička

09. 09. 2021

Jak zajistit dostupné bydlení podle akademiků?

Foto: Shutterstock Těžkého údělu těch, kteří vstupují na trh s bydlením, si nelze nevšimnout. Finanční nedostupnost bydlení se dotýká stále více lidí. Byty jsou stále více dražší, a i absolventi vysokých škol mají problém se svými příjmy na bydlení dosáhnout. A když banka hypotéku na smluvenou částku neposkytne, protože odhadní cena bytu je o půl milionu […]

Text: Milan Vodička

17. 08. 2021


Diskuze k článku

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna, vyžadované informace jsou označeny hvězdičkou.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *