Sobota 08. května. Je Statní Svátek - Den vítězství.

Pořízení bytu je nejlepší investicí!

03.07.2014 12:07 Tisková zpráva: EKOSPOL

„Množství bytů, které si zákazníci společnosti EKOSPOL pořizují jako investici nebo je kupují pro své děti, neustále narůstá. Zatímco v prvním desetiletí 21. století činil dlouhodobý průměr takto pořizovaných bytů 10 až 12 procent, v loňském roce už tento ukazatel dosáhl hodnoty 29,1 procenta. Z průběžných dat za první pololetí letošního roku vyplývá, že tento poměr se ještě mírně zvýšil,“ říká Evžen Korec, generální ředitel a předseda představenstva společnosti EKOSPOL.

Mezi lokality, ve kterých loni EKOSPOL prodal a prodává nejvíce bytů na investici, se řadí Panorama Kyje, Nové Měcholupy a Výhledy Barrandov. „Z naší komunikace s klienty víme, že vedle zajištění budoucího bydlení pro své děti kupují tito lidé byty i jako prostředek zajištění na stáří, pro relativně vysoký a bezrizikový výnos z pronájmu nebo jako nástroj ochrany úspor před inflací,“ dodal Evžen Korec.

Na zvyšující se podíl bytů pořízených na investici zareagoval Evžen Korec i tím, že napsal knihu „Co je v domě, není pro mě!“, která je unikátní příručkou plnou praktických rad, jak správně a bez rizika investovat do nemovitostí. Tato kniha se stala bestsellerem, do deseti dnů od jejího vydání bylo vyprodáno přes tisíc výtisků.

RNDr. Evžen Korec, CSc., generální ředitel a předseda představenstva EKOSPOL a.s.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *