Úterý 24. října. Svátek má Nina.

Pozemky Jižní Louky jsou kompletně zasíťované a zkolaudované

22.07.2015 10:07 Tisková zpráva:

Bydlení poblíž Prahy zpravidla obnáší koupi již hotového bytu, přestože mnoho klientů sní o svém vlastním projektu, ať už stavbou svépomocí či objednáním některého z typizovaných domů. Pak může být nejsložitější otázkou, kde sehnat krásný pozemek, který bude nedaleko přírody a zároveň v dostupné vzdálenosti do centra Prahy. 

Projekt a pozemky Jižní Louky jsou ideální především pro rodiny s dětmi, které nechtějí kompromis v podobě bytu, kde není možnost mít vlastní zahradu. Navíc se v obci nachází dětské hřiště a kvalitní mateřská školka, takže budou mít noví obyvatelé hned o dvě starosti méně. Lokalitu ocení také milovníci přírody a aktivního odpočinku díky nedaleké CHKO Český Kras. 

Propracovaný architektonický projekt nepočítá pouze se zástavbou, která staví dům za domem, ale propojuje jednotlivé pozemky tak, aby vznikl příjemný komplex sousedské sounáležitosti, který bude respektovat soukromí, ale zároveň umožní i snadnou socializaci v rámci všech obyvatel Zbuzan. Všechny pozemky jsou kompletně zasíťovány (přípojky na vodovod, kanalizaci, plyn, elektřinu a internet). Mezi pozemky vedou i dostatečně široké ulice osázené stromy, které navazují na přilehlý park.

I páry bez dětí lokalitu ocení díky svému klidnému umístění a zároveň výbornému spojení s Prahou pomocí městské hromadné dopravy či vlaku, který zajišťuje rychlé spojení s centrem Prahy, V případě auta mohou klienti využít rychlé napojení na městský okruh EXIT Ořech nebo Jinočany.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *