EUR 25.405

USD 21.896

REPO sazba ČNB 1.50 %

Inflace 4.9 %

EUR 25.405

USD 21.896

07. 05. 2015

Subjekty:
EKOSPOL

Prestižní ceny pro EKOSPOL: Společnost získala ocenění „Czech Superbrands 2015“ a patří mezi nejobdivovanější společnosti v České republice dle žebříčku CZECH TOP 100

 


 

Superbrands je uznávanou celosvětovou autoritou v hodnocení a oceňování obchodních značek. Titul Supebrands je znakem speciálního postavení a uznáním vynikajícího postavení značky na trhu v dané zemi a získávají ho pouze značky s vynikající pověstí. Projekt Superbrands každoročně vybírá a oceňuje nejlepší z nejlepších značek v téměř 90 státech na pěti kontinentech. Do programu Superbrands se jednotlivé značky nemůžou přihlásit. Při nominaci se vychází z databáze všech registrovaných obchodních značek, kterou pro tento účel uvolňuje Úřad průmyslového vlastnictví. Konečné slovo při udělování titulů Superbrands má odborná komise Brand Council složená z profesionálů z oblasti byznysu, komunikace, marketingu, médií a marketingového výzkumu.

Svou vynikající pozici na českém trhu EKOSPOL potvrdil i zařazením do žebříčku „100 obdivovaných firem České republiky roku 2015“, kterou vyhlásilo Sdružení CZECH TOP 100. Tento žebříček již posedmnácté sestavovali nezávislí hodnotitelé z řad manažerů, analytiků, akademiků či představitelů státní správy, kteří porovnávali téměř tisícovku tuzemských firem. Při svém hodnocení jednotlivých společností porota zkoumala inovace, kvalitu managementu, finanční spolehlivost či vztah k životnímu prostředí.

„Zisku obou ocenění si velmi považuji. Jsou dokladem toho, že cesta, po níž firmu společně se svými zaměstnanci vedu, je správná. Naše cíle a ambice byly a jsou vždy nejvyšší a tak tomu bude i do budoucna. EKOSPOL se vždy odlišoval od svých konkurentů na trhu. Prodáváme byty s nejlepším poměrem ceny a kvality, všechny projekty máme vyprodány dlouhou dobu před dokončením a více než čtvrtinu našich bytů prodáváme na doporučení. Zaměstnáváme pouze špičkové lidi a zájem u nás pracovat je opravdu vysoký. Toto všechno mluví samo za sebe,“ říká k oceněním Evžen Korec, generální ředitel a předseda představenstva společnosti EKOSPOL, která je lídrem bytové výstavby v České republice.

Vstoupit do diskuze Žádný příspěvek

Vývoj fincentrum hypoindexu

%2.32 Aktuální výše Hypoindexu

2.21%

2.15%

2.11%

2.07%

2.02%

1.98%

1.96%

1.94%

1.93%

1.94%

1.98%

2.06%

2.13%

2.23%

2.32%
Historie vývoje


Související články

kritika nového stavebního zákona

Propad stavebnictví se nezastavil ani letos, v lednu se začalo stavět méně bytů než loni

Foto: Shutterstock České stavebnictví se stále nevzpamatovalo z dlouhodobých omezení způsobených koronavirovou infekcí. Po loňském celoročním propadu pokračovalo ve stejném trendu i první letošní měsíc. Stavební produkce v lednu podle aktuálních dat Českého statistického úřadu (ČSÚ) klesla meziročně o 5,2 procenta.

Text: Milan Vodička

15. 03. 2021


Diskuze k článku

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna, vyžadované informace jsou označeny hvězdičkou.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

 
 
 Užíváme cookies, abychom vám zajistili co možná nejsnadnější použití našich webových stránek. Pokud budete nadále prohlížet naše stránky předpokládáme, že s použitím cookies souhlasíte.