EUR 25.475

USD 22.544

REPO sazba ČNB 2.75 %

Inflace 5.8 %

EUR 25.475

USD 22.544

20. 11. 2018

PŘIŠEL ČAS VYBÍRAT – MOLO LIPNO RESORT ZAHAJUJE PRODEJ

 

MOLO Lipno Resort – Developer, společnost REALACTIVA a.s., společně s výhradním realitním zástupcem, společností LUXENT- Exclusive Properties, oznamují zahájení prodeje exkluzivních bytů ve výjimečném projektu MOLO Lipno Resort. Zahájení výstavby resortu je plánováno na březen 2019 a jeho kolaudace na konec roku 2020. Součástí luxusního komplexu, který v České republice nemá obdoby, je stopadesátimetrové MOLO s jezerním vyhřívaným bazénem, promenáda s obchody a také pětihvězdičkový hotel s wellness a spa, prestižní restaurací, vinotékou a službami na nejvyšší úrovni. 


MOLO Lipno Resort je odpovědí na poptávku náročné klientely po možnosti mít v Čechách své víkendové útočiště, svůj druhý domov s garancí vysokého životního stylu a služeb. Autorem této nevšední architektury, zasazené do překrásné šumavské přírody na břehu Lipna, je mezinárodní architektonický ateliér Chapman Taylor. Pražský tým pod vedením architektů Jona Halea a Jana Pokorného dal, s respektem k místu a budoucí náročné klientele vzniknout výjimečnému bydlení v překrásné přírodě.
Součásti komplexu je také pětihvězdičkový hotel s prémiovým wellness a spa, restaurací s mezinárodní kuchyní, bary, concierge službami a soukromým MOLO Beach Clubem. Pro rezidenty bude k dispozici rovněž klubová půjčovna sportovního vybavení, beach volejbalové hřiště a správcovské služby. MOLO Lipno Resort bude vynikat svou kvalitou, luxusem, komfortem a službami, podobně jako resorty v Rakousku, Švýcarsku či Itálii u jezera Como.
„Na detailech záleží a mnohdy jsou nároky na standard druhého bydlení dokonce vyšší, i když lehce odlišné. Smyslem druhého bydlení je docílit stejně vysoké životní úrovně, jakou máte doma, byť v něm nutně nemusíte trávit tolik času,“ vyzdvihuje jednu z myšlenek, která ovlivnila osobitý přístup k projektu, Martina Jašková, tisková mluvčí developera projektu. A dodává: „Je zde velká poptávka po specifických službách víkendové relaxace: odpočinek, sporty včetně vodních, příjemné zážitky, pobyt v přírodě, ale ve spojení s vysokou úrovní služeb, gastronomie a concierge.“
V MOLO Lipno Resortu se opravdu myslelo na vše. Jednou z nejvyšších priorit je bezpečí, soukromí a komfort budoucích obyvatelů resortu, zajištěné nepřetržitou bezpečnostní službou, nadstandardním servisem správcovských služeb a centrální recepcí. Mimořádné jsou speciálně upravené nájezdy pro sportovní vozy i velká SUV, prostorná parkovací místa, dobíjecí stanice pro elektromobily a elektrokola, sklepy a kóje pro sportovní vybavení.
„MOLO je pro nás srdeční záležitost, je to první projekt svého druhu v České republice. Procestovali jsme kus Evropy, chtěli jsme podobnou zkušenost zažít a přenést ji do českého prostředí. Zároveň bylo důležité vyvarovat se chyb, které často vidíme okolo nás,“ říká Jan Pokorný, architekt a associate director Chapman Taylor, a pokračuje: „Proto jsme navrhli resort, který nabízí komplexní služby a vybavenost, jež tato cílová skupina vyhledává. Velmi detailně jsme se věnovali funkčním dispozicím bytů, modelovaným pro různé typy klientů. Je zde také velmi vysoká úroveň standardního vybavení včetně saun, designových zařizovacích předmětů, velkoformátových francouzských oken, velkorysých teras a balkonů.“
Dominanta projektu, stopadesátimetrové dřevěné MOLO, dala resortu jméno. Veřejnosti poskytne úžasné místo pro večerní procházky nebo návštěvu baru a restaurace. Členové MOLO Beach Clubu zde také mohou využívat vyhřívaný bazén s filtrovanou vodou.
Poloha největšího jezera v srdci Šumavy je ideální v každém ročním období. Na jaře a na podzim láká na golf, turistiku, jezdectví či cyklistiku. V létě pak vítá zejména milovníky vodních sportů – plavání, jachtingu, surfingu, kitingu, vodních skútrů či sportovního rybolovu. V zimě zase nabízí téměř 12 kilometrů sjezdových tratí, lyžařskou a snowboardovou školu, známý snowpark, běžecké tratě a největší dětské lyžařské hřiště v České republice. Na náročnější lyžaře čeká hned za hranicemi s Rakouskem skiareál Hochficht se svými 21 sjezdovkami v délce přes 20 kilometrů a službami srovnatelnými s věhlasnými alpskými resorty.
Nejnovějšími přírůstky okolí Lipna se stala i známá Stezka v korunách stromů s výhledem na vrcholky rakouských Alp nebo oblíbený zábavní park Království lesa. Evergreenem mezi turisty jsou samozřejmě nedaleké proslulé památky a národní poklady – město Český Krumlov, zapsané na seznam světového dědictví UNESCO, zámek Hluboká ze 13. století, obklopený rozlehlým parkem, či třeboňské rybníky s dominantním Rožmberkem, který je pro změnu největším rybníkem Česka.
„Atraktivita druhého bydlení roste, dosavadní zájem to potvrzuje. V letošním létě jsme připravili pro návštěvníky lokality MOLO Lipno showroom s modelem projektu, jeho prezentací a také koktejlovým barem, u kterého jsme potkali mnoho zájemců z tuzemska a také sousedního Rakouska a Německa,“ říká Šárka Tichá z Luxent – Exclusive Properties. A dodává: „Žijeme v rychlém životním tempu, a možnost být v klidu, v přírodě a v pohodlí víkendového domova se stává přirozenou potřebou, kterou naši klienti vyhledávají. V současné době máme díky naší letní kampani mnoho vážných zájemců a zároveň zahajujeme veřejnou nabídku těchto exkluzivních bytů.“
V rámci soutěže Realitní projekt roku 2018, získal projekt MOLO Lipno Resort cenu veřejnosti v kategorii Nejlepší projekt v Jihočeském kraji.
Info o projektu:
Plánovaná investice: cca 1,7 mld Kč
Celkový rozsah: 24 000 m2
Počet jednotek: 79 bytů (bytová část) + 120 pokojů (hotelová část)
Stavební povolení: v nabyté právní moci
Zahájení prodeje: 11/2018
Předpokládané zahájení stavby: 03/2019
Předpokládaný termín kolaudace: 12/2020 (bytová část), 12/2021 (hotelová část)
Investor: MOLO Lipno Residence s.r.o., člen skupiny REALACTIVA, a.s.
Architekt: Chapman Taylor
Landscape architekt: Šmídová Landscape Architects
Logo design, marketing, PR: Graffitti Networks Grafix
Výhradní prodejce: Luxent- Exclusive Properties
Tisková zpráva MOLO Lipno Resort

Vstoupit do diskuze Žádný příspěvek

Vývoj fincentrum hypoindexu

%2.54 Aktuální výše Hypoindexu

2.11%

2.07%

2.02%

1.98%

1.96%

1.94%

1.93%

1.94%

1.98%

2.06%

2.13%

2.23%

2.32%

2.43%

2.54%
Historie vývoje


Související články


Diskuze k článku

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna, vyžadované informace jsou označeny hvězdičkou.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

 
 
 Užíváme cookies, abychom vám zajistili co možná nejsnadnější použití našich webových stránek. Pokud budete nadále prohlížet naše stránky předpokládáme, že s použitím cookies souhlasíte.