Pondělí 23. října. Svátek má Teodor.

Prodej nové etapy chytrých bytů byl spuštěn

29.01.2015 10:01 Tisková zpráva: Trigema

Prodej byl zahájen po 18 dnech předprodejní fáze, během kterých si zájemci závazně zarezervovali neuvěřitelných 66 bytů, což je téměř polovina projektu. Tento zájem (překonává/navazuje) na úspěch první etapy, která je nyní vyprodána téměř z 90 %.

„Enormní zájem o byty ve druhé etapě projektu SMART jen potvrzuje fakt, že jsme na trh přišli se smysluplným a žádaným produktem, který na pražském trhu chybí,“ komentuje tato čísla Marcel Soural, ředitel společnosti.

Kromě praktické polohy, kvalitního provedení a výjimečného architektonického zpracování nabídnou nové byty i další výhody. Nejvýraznější novinkou projektu SMART jsou systémy chytrého ovládání bytu, díky kterým lze pohodlně ovládat vybavení bytu prostřednictvím mobilního telefonu. Celý systém je jednoduchý na ovládání a nabízí široké možnosti rozšíření a vylepšení jako je regulace teploty a osvětlení v závislosti na venkovních podmínkách, nebo ovládání většiny domácích spotřebičů.

Standardem je i propracovaný systém vzduchotechniky s rekuperací, který v kombinaci s kompaktním zateplením šetří náklady na energie. Dům tímto spadá do kategorie energeticky úsporných staveb.

Při plánování projektu se nezapomnělo ani na kulturu. Jedním ze zajímavých plánů je vznik galerie v přízemí druhé etapy projektu Smart. Na nově zbudovaném parteru v těsné blízkosti projektu vznikne prostor pro netradiční formy umění a jeho obyvatelé se zde tak budou moci setkávat s díly předních českých fotografů i se street-artovými instalacemi. Narazíte zde například na klasické graffiti od výrazných umělců pouliční scény, na interaktivní fotografickou instalaci i fotografie převedené do podoby kamenné mozaiky zdobící chodník pod vašima nohama.

„Když připravujeme nový projekt, snažíme se jej navrhovat tak, jako bychom jej stavěli pro sebe. Použít materiály a technologie, které nám přijdou kvalitní a rozumné. Ostatně mezi zájemci o nové byty v našem posledním projektu je i mnoho zaměstnanců Trigemy,“ prozradil ředitel společnosti Marcel Soural. 

Druhá etapa projektu obsahuje 137 nových bytů a deset komerčních prostor k pronájmu, které poskytnou zázemí pro obchody, restaurace a další. Kolaudace je odhadovaná na léto příštího roku.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *