Čtvrtek 20. června. Svátek má Květa.

Prologis postaví budovu o rozloze 30 000 metrů čtverečních na nedávno koupeném pozemku u Prahy

23.06.2014 03:06 Tisková zpráva:

Výstavba by měla být dokončena ve čtvrtém čtvrtletí tohoto roku. Park, který se nachází severozápadně od Prahy, má potenciál pro výstavbu dalších prostor o rozloze 102 000 metrů čtverečních.

„Jsme rádi, že tak brzy po dokončení akvizice pozemků na konci května začínáme první spekulativní výstavbu v Prologis Park Prague Airport,“ řekl Ben Bannatyne, regionální ředitel společnosti Prologis pro střední a východní Evropu, „věříme, že vynikající poloha parku nabízející skvělé spojení se zbytkem České republiky a Německem z něj dělá jedno z nejatraktivnějších center pro rozvoj obchodu v regionu. Poptávka po vysoce kvalitních prostorách v této oblasti by měla růst.“

Prologis Park Prague Airport se nachází na výjezdu 7 z rychlostní silnice R6, pouhých pět minut jízdy od pražského Letiště Václava Havla, tři minuty od Pražského okruhu a 10 minut od dálnice D5, která spojuje Prahu s Plzní a dále s Německem.

Společnost je aktivní na trzích v pěti zemích střední a východní Evropy (Polsko, Česká republika, Maďarsko, Slovensko a Rumunsko). Společnost Prologis je s portfoliem sestávajícím z více než 3,7 milionů metrů čtverečních vedoucím vlastníkem distribučních nemovitostí ve střední a východní Evropě (k 31. březnu 2014).

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *