Úterý 24. října. Svátek má Nina.

Prologis zahajuje dvě nové spekulativní výstavby v Bratislavě

05.05.2015 12:05 Tisková zpráva:

Prologis, Inc., globální lídr v oblasti průmyslových nemovitostí, dnes oznámil zahájení spekulativní výstavby dvou budov o celkové rozloze 22 300 metrů čtverečních v Prologis Park Bratislava.

Dokončení budov DC12 a DC13 je plánováno na třetí čtvrtletí. První budova bude mít rozlohu 16 430 metrů čtverečních a druhá 5 885 metrů čtverečních. Obě budovy nabídnou moderní logistický prostor. Celková rozloha Prologis Park Bratislava vzroste na více než 280 000 metrů čtverečních, tento park je největším Prologis parkem ve střední a východní Evropě.

„Naše portfolio na Slovensku je téměř 100procentně pronajato, což svědčí o silné poptávce po vysoce kvalitních, energeticky úsporných logistických prostorách,“ řekl Martin Polák, senior viceprezident a ředitel Prologis pro Českou republiku a Slovensko, „s pronájmem našich nedávno postavených spekulativních budov jsme měli velký úspěch a jsme rádi, že dvěma novými budovami posílíme naši nabídku na slovenském trhu. To vše krátce po akvizici pozemků v září 2014.“

Prologis Park Bratislava je moderní průmyslový park nacházející se 24 km východně od centra Bratislavy, dva kilometry od Sence a 16 km od mezinárodního letiště. Park nabízí ideální lokalitu pro tuzemské i mezinárodní logistické provozy.

Prologis je s více než 478 000 metry čtverečními logistických a průmyslových prostor vedoucím poskytovatelem distribučních prostor na Slovensku (k 31. březnu 2015).  

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *