Neděle 28. února. Svátek má Lumír.

Raiffeisen stavební spořitelna prodlužuje akční úvěrové nabídky a má nový web

02.09.2015 11:09 Tisková zpráva: Raiffeisen stavební spořitelna

Zvýhodněné podmínky překlenovacích úvěrů čekají do konce října v Raiffeisen stavební spořitelně na zájemce o rekonstrukci bydlení nebo pořízení vlastního domu či bytu. Úvěr spotřebitelského typu REKOpůjčka určený především na nejrůznější modernizace získají klienti již od 4,69 % ročně. Navíc si s ním mohou půjčit až do 700 tisíc korun bez zajištění.

Také nákup vlastní nemovitosti je nyní ještě výhodnější. Úroková sazba hypotečního úvěru HYPOsplátka začíná již na 1,95 % ročně. Spolu se sníženou úrokovou sazbou je tento úvěr zajištěný nemovitostí navíc až do konce října nabízen bez poplatku za sjednání. Čerpání obou úvěrů není podmíněno vlastními úsporami a může ho získat i ten, kdo dosud nebyl klientem spořitelny.

Nové webové stránky

Kromě prodloužení akčních nabídek připravila RSTS s přicházejícím podzimem také novinku v podobě zmodernizovaných webových stránek www.rsts.cz. „Nový web je zpracován v modernější grafice, celkově vzdušnější a více interaktivní. Zároveň jsme se snažili zpřehlednit a vyzdvihnout produktovou nabídku a návštěvníkům stránek usnadnit celkovou orientaci na webu,“ vysvětluje Lukáš Kopecký, marketingový ředitel Raiffeisen stavební spořitelny.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *