Úterý 20. dubna. Svátek má Marcela.

Realitní kancelář Exclusive Properties nově řídí Štěpán Gjurič, který přešel z Century 21

01.11.2018 01:11 Tisková zpráva:

Generálním ředitelem realitní kanceláře Exclusive Properties, která se specializuje na luxusní segment nemovitostí, je od července 2018 Štěpán Gjurič. Do nového působiště přišel z pozice výkonného ředitele české sítě realitních kanceláří Century 21. V Exclusive Properties se bude starat o hospodářské výsledky, rozvoj služeb a obchodních příležitostí.

Štěpán Gjurič se v oblasti realit pohybuje přes 16 let a řadí se mezi zkušené odborníky se specializací na český realitní trh. Kromě Century 21, třetí největší realitní sítě v Česku, v minulosti působil také ve společnostech RE/MAX a Next Reality Group, přičemž ve druhé jmenované na pozici výkonného ředitele.

Po zkušenostech z realitních gigantů považuje Štěpán příchod do úzce profilované kanceláře Exclusive Properties za vítanou profesní výzvu: „Působil jsem ve velkých realitních sítích 13 let a cítil jsem, že potřebuji změnu, která mi přinese novou náplň práce. Začínal jsem jako obchodník a poslední dobou mi čím dál víc chyběl přímý kontakt s byznysem. Zároveň jsem ale chtěl zůstat v oboru,“ popisuje, proč se pro Exclusive Properties rozhodl.

„Mám zde mnohem lepší možnost přímo nastavovat jednotlivé pracovní postupy a zároveň na ně detailně dohlížet, což mě těší. S každým naším obchodníkem mohu trávit spoustu času 1on1 a hledat společně cesty k neustálému zlepšování. V byznysu realitního zprostředkování se zaměřujeme na high-end segment. Práce s těmito nemovitostmi a pochopitelně i s jejich majiteli je odlišná od běžné realitní práce, jak ji zná většina českých makléřů. Tento segment je stále v Česku v plenkách a stále častěji se mi stává, že mě oslovují makléři, kteří již nějakou dobu působí na běžném realitním trhu, s dotazem, zda by nemohli přejít do luxusního segmentu. Je tady nyní velká příležitost.“, dodává.

Štěpán oceňuje, že se Exclusive Properties nezaměřuje pouze na prodej a pronájem nemovitostí, ale má mnohem širší záběr – poskytuje poradenství developerům, sama investuje do nemovitostí a spolupracuje s architekty a designéry. „A to nemluvím o majitelích, kteří jsou velmi úspěšné osobnosti.“ Přitom se stále jedná o relativně malou boutique realitní kancelář, v níž lze v rámci týmu udržovat osobnější vztahy, které vedou k lepším výsledkům.

„Naším cílem je být pražskou jedničkou na trhu prémiových nemovitostí. Nejsme nedočkaví a víme, že nás čeká dlouhá cesta. Klíčové je pro nás udržovat maximální kvalitu služeb a postupně rozšiřovat základnu spokojených klientů, kteří se k nám budou rádi vracet a bez obav nás doporučí dále. S klienty chceme budovat dlouhodobé vztahy a být jejich celoživotními konzultanty,“ odhaluje Štěpán plány Exclusive Properties do budoucna.

Štěpánovi Gjuričovi je 42 let, je svobodný a bezdětný. Ve volném čase rád sportuje, cestuje a relaxuje u golfu.

 

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *