Neděle 19. května. Svátek má Ivo.

Rhenus Logistics si pronajme 7 200 metrů čtverečních u Štětína

26.02.2015 01:02 Tisková zpráva:

Prologis, Inc., globální lídr v oblasti průmyslových nemovitostí, dnes oznámil, že podepsal novou nájemní smlouvu s Rhenus Logistics, společností poskytující logistické služby, na 7 200 metrů čtverečních v Prologis Park Szczecin.

Tato nová smlouva rozšiřuje prostor pronajatý společností Rhenus Logistics v budově 1 v Prologis Park Szczecin na 21 200 metrů čtverečních.

Prologis Park Szczecin je moderní distribuční centrum o celkové rozloze 53 000 metrů čtverečních v severozápadním Polsku. Nachází se v průmyslovém parku Goleniów na dálnici S3, asi 40 kilometrů od hranic s Německem a sedm kilometrů od letiště Szczecin-Goleniów.

„Jsme rádi, že náš dlouhodobý partner Rhenus Logistics, který s námi na území Polska spolupracuje již osm let, oceňuje vysokou kvalitu našeho parku ve Štětíně,“ řekl Marcin Wronecki, leasing manager Prologis v Polsku, „význam Štětína jako distribučního centra Polska roste, jelikož představuje ideální logistickou křižovatku pro místní trhy, pobaltské státy i západní Evropu.“

Transakci zprostředkovala společnost Colliers International.

„Tato nájemní smlouva je ukázkovým příkladem schopnosti developera flexibilně reagovat na náhlý požadavek zákazníka rozšířit svůj stávající pronajatý prostor. Jednání usnadnily také zřejmé znalosti zákazníka v oblasti developerského byznysu. Jsme rádi, že agentura Colliers měla možnost s oběma stranami během uzavírání smlouvy spolupracovat,“ řekl Tomasz Kasperowicz, partner společnosti Colliers International.

Společnost je aktivní na trzích v pěti zemích střední a východní Evropy a s portfoliem sestávajícím ze 4,1 milionu metrů čtverečních je Prologis vedoucím poskytovatelem distribučních budov ve střední a východní Evropě (k 31. prosinci 2014).

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

19 + eleven =