Úterý 25. června. Svátek má Ivan.

Robert Dobrzycki jmenován partnerem Panattoni pro celou Evropu

05.05.2014 10:05 Tisková zpráva:

Robert Dobrzycki pracuje pro Panattoni Europe od roku 2005, kdy zakládal středoevropskou pobočku Panattoni v Polsku. Pod jeho vedením společnost zaujala vedoucí pozici na polském trhu a stala se jedním z nejvýznamnějších developerů ve střední Evropě, kde dnes nabízí přes dva miliony metrů čtverečních připravených průmyslových ploch. V meziročních srovnáních je Panattoni již od roku 2007 vždy na prvním místě žebříčku nejaktivnějších developerů, kdy se firmě daří udržovat podíl neobsazených ploch v její správě na úrovni pouhých dvou procent. Právě tohoto úspěchu si evropské vedení společnosti nejvíce cení.

Povýšení Roberta Dobrzyckého na Managing Partnera Panattoni Europe rozšiřuje jeho pravomoci. I nadále bude dohlížet na regiony České republiky, Polska a Slovenska, nově mu ale přibude také zodpovědnost za region západní Evropy, včetně největšího evropského trhu – Německa. Robert Dobrzycki k tomu říká: „Naše úspěchy ve střední a východní Evropě došly uznání. Jsem vděčný za důvěru, kterou mi Panattoni dala, a zároveň se těším na všechny výzvy a úkoly spojené s dalším rozvojem evropského podnikání společnosti.“

Dobrzycki začal svou kariéru ve firmě Menard Doswell & Co., společnosti zabývající se rozvojem a správou podnikatelských nemovitostí. Pak už svoji kariéru od roku 2005 rozvíjel v Panattoni Europe. Celý svůj profesní život spojil s podnikatelskými nemovitostmi v Polsku a ve střední Evropě. V letech 2008, 2009 a 2011 získal ocenění „Osobnost roku“ a následně v letech 2012 a 2013 „Leadership roku“ v prestižní soutěži CIJ Awards časopisu CIJ Journal. V březnu 2010 byl oceněn titulem „Industry Professional of the Year 2009” porotou CEE Real Estate Quality Awards.

Více o Panattoni Europe

Panattoni Europe je součástí Panattoni Development Company, jednoho z největších průmyslových developerů na světě, s 26 pobočkami v Severní Americe a Evropě. Ve střední Evropě Panattoni podniká od roku 2005. V České republice, Polsku a na Slovensku společnost nabízí více než dva miliony metrů čtverečních moderních průmyslových ploch. V České republice a na Slovensku Panattoni Europe nabízí 14 průmyslových parků. Firma v posledních měsících společně s českou skupinou Accolade výrazně expandovala a rozšířila svoje portfolio hned o pět nových zón ve strategických regionech jako je Mladá Boleslav, Kvasiny – Rychnov nad Kněžnou, Cheb, Aš nebo slovenské Krásno nad Kysucou. Panattoni Europe jen během posledních dvou let stavěla průmyslové areály v žatecké zóně Triangle, ve východních Čechách, středních Čechách a v současné době například realizuje rozšíření průmyslového parku u Stříbra nebo výstavbu logistického areálu pro společnost Amazon u letiště Václava Havla. Firma se zabývá zejména výstavbou přesně na míru potřeb klientů, tzv. Build-to-suit. Mezi její klíčové zákazníky patří společnosti jako Tesco, H & M, ND Logistics, Still, Schenker, Hartmann, Time out a další.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *