Pátek 10. července. Svátek mají Libuše a Amálie.

Rok před dokončením zbývá v DOCK Marina Boulevard posledních 30 % volných bytů

27.11.2018 12:11 Tisková zpráva:

Developerská skupina Crestyl dokončuje závěrečnou rezidenční část revitalizované nábřežní čtvrti DOCK na pomezí pražského Karlína a Libně, která obdržela řadu ocenění. Zbývá již pouhý rok do dostavby unikátního projektu DOCK Marina Boulevard umístěného na vlastním poloostrově mezi slepými rameny Vltavy. Ten nabízí v pěti nízkopodlažních domech celkem 150 bytů – včetně prostorných penthousů a bytů umístěných na špici poloostrova se soukromými bazény a prostornými předzahrádkami. V současné době zbývá v nabídce méně než 30 % bytů. Investice do projektu DOCK Marina Boulevard činí 1,3 miliardy Kč, dokončení je naplánováno na konec roku 2019. DOCK Marina Boulevard je poslední rezidenční částí kampusu DOCK a navazuje na již dokončené rezidence DOCK Marina View a DOCK River Watch.

„Rezidenční část projektu DOCK se těší velké oblibě, a to především díky unikátní atmosféře v zeleni u vody, nadstandardnímu zpracování a snadnému dosahu centra. Díky propojení bytů s kancelářemi je místo stále živé – spojuje pracovní dynamiku i pohodu na břehu řeky. Potvrzuje to i úspěšný prodej zde umístěných bytů,“ říká Viktor Peška, obchodní ředitel skupiny Crestyl, která je developerem celé nově vznikající čtvrti DOCK. „V poslední části DOCK Marina Boulevard zbývá už méně než 30 % bytů k prodeji, a to bude dokončena až za rok.“

DOCK Marina Boulevard se skládá z pěti elegantních nízkopodlažních domů s výhledem na vodní hladinu a splňuje tak ty nejkrásnější představy o bydlení, klidu a pohodě. To podtrhuje i umístění veškeré dopravy do podzemí nebo úplně mimo rezidenční areál. Architektonické pojetí rezidence je koncipováno jako samostatné území plně navazující na prostředí Libeňského poloostrova, které svým majitelům poskytne plné soukromí a současně jim umožní využívat veškerých výhod, které bydlení u vody nabízí. K dispozici je 150 bytů od 1 + kk po 5 + kk, o rozloze od 33 m² až po 250 m². Pro ty nejnáročnější majitele jsou k dispozici výjimečné střešní byty s jedinečným výhledem z velkorysých teras či prostorné byty umístěné na špici poloostrova se soukromými bazény a rozlehlými předzahrádkami.

Od samého začátku projektu je kladen důraz na vysokou kvalitu standardů a použitých materiálů. Pro všechny bytové jednotky jsou proto charakteristické prosklené plochy, francouzská okna, výběr kvalitních povrchových materiálů a komfortní interiér reflektující individuální potřeby každého majitele.  Každý bytový dům má navíc přímý a neomezený přístup k vodnímu molu a přístavišti, u kterého mohou parkovat lodě do délky až 20 metrů. Samozřejmostí je navíc ostraha a recepce, která je k dispozici 24 hodin denně, 7 dní v týdnu.

Rezidenční projekt DOCK představuje spojení domova v blízkosti centra města s neopakovatelnou atmosférou života u vody. Nachází se v lokalitě na rozhraní Libně, Karlína a Holešovic a je zasazen do příjemného prostředí rozkládajícího se podél dvou slepých ramen Vltavy. Přináší tak možnost zakotvení lodi jen pár metrů od vlastního bytu. Součástí rezidence je totiž i marina, která je plně vybavena standardními službami, jako jsou tankování, připojení k vodě a elektřině, správa lodě včetně mytí a servis. Díky spolupráci se Žlutými lázněmi zde navíc funguje například i půjčovna šlapadel, paddleboardů a člunů.

Okolí projektu je zajímavé nejen nádherným prostředím, které vytváří dojem bydlení za městem, ale současně disponuje i kompletní občanskou vybaveností. V blízkém okolí nechybí školy a školky, restaurace, kavárny, obchody a služby. Pro milovníky sportu je příjemnou zprávou okolo se linoucí cyklostezka, blízké fitness centrum a golfové hřiště, které jsou jen pár minut chůze od rezidence. Snadné spojení do centra zajišťuje blízká stanice metra a zastávky tramvají.

V příštím roce bude v  DOCK otevřen i nový relaxační park o rozloze jednoho hektaru, který nabídne odpočinek v zeleni s vodními prvky a lavičkami, ale i možnost sportovního vyžití například při venkovním fitness či lekcích jógy. Sportovci ocení i speciální běžeckou tartanovou dráhu okolo celého areálu, která bude napojena na městské cyklostezky vedoucí do centra města a do Troje. Přímo na vodní hladině pak bude umístěna plovoucí restaurace.

Tisková zpráva Crestyl

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *