Čtvrtek 04. června. Svátek má Dalibor.

RSTS startuje kamion plný lepšího bydlení

20.04.2017 05:04 Tisková zpráva: Raiffeisen stavební spořitelna

Velká celorepubliková roadshow Raiffeisen stavební spořitelny začíná už 20. dubna 2017. Žlutý kamion na své trase navštíví téměř 30 měst a na každé zastávce lidem představí novinky a inspirace ze světa bydlení včetně bohatého programu pro celou rodinu.

71 dní – tak dlouho letos bude trvat roadshow Raiffeisen stavební spořitelny (RSTS), která v jednotlivých regionech představí aktuální novinky a trendy v bydlení. Na organizaci akce, která proběhne na téměř 30 různých místech republiky, se podílelo několik desítek lidí, od techniků po zkušené designéry. „Po loňské úspěšné roadshow jsme se rozhodli zopakovat ji také letos. Chtěli jsme se lidem přiblížit co nejvíce, aby se za námi mohli snadno přijít podívat. Proto akce oproti minulému roku narostla asi o 10 nových lokací,“ říká Lukáš Kopecký, marketingový ředitel Raiffeisen stavební spořitelny.

Rozšířil se také doprovodný program, ze kterého si vyberou jak děti, tak dospělí. Jedním z hlavních bodů je soutěž o rekonstrukce celkem za 300 tisíc korun od společností SIKO a ORESI, které jsou spolu s časopisem o bydlení Nové proměny bydlení partnery akce.

V kamionu je ukázka moderně zařízeného bytu navržená českými designéry. Každý tak bude moci načerpat inspiraci, jak si vylepšit nebo zařídit své bydlení. Nebudou chybět soutěže o spoustu cen, bohaté občerstvení a zábava pro děti. Nejmenší se mohou těšit na velký skákací hrad, 3D puzzle nebo malování na obličej.

 „Věříme, že lidi inspirujeme k tomu, aby zmodernizovali svůj domov, chceme jim ale také pomoct a poradit, jak na to. Proto budou na každé zastávce i naši zkušení poradci, kteří budou připravení zodpovědět dotazy nejen ohledně financování bydlení,“ dodává Lukáš Kopecký.

Průběh celé akce lidé budou moci sledovat na Facebooku RSTS, kde se postupně zveřejní fotografie z jednotlivých lokací. Podrobné informace o jednotlivých zastávkách a kompletní program je na stránkách www.rsts.cz/roadshow.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *