EUR 24.310

USD 21.427

REPO sazba ČNB 3.75 %

Inflace 6.6 %

EUR 24.310

USD 21.427

04. 07. 2019

Subjekty:
M&M reality

S M&M Reality na Kryštofy

 

Desítky lidí zažijí letní festivaly roku 2019 očima hudebních hvězd. Největší realitní kancelář v zemi pořádá velkou festivalovou soutěž s názvem „S M&M Reality na Kryštofy“, která potrvá přes celé prázdniny. 


Na celkem 25 letních koncertů a festivalů se mohou dostat výherci soutěže společnosti M&M Reality a je opravdu z čeho vybírat. Od Majálesů, které akci odstartovaly, přes všechny festivaly projektu HRADY CZ, Sázava Fest, Vizovické Trnkobraní nebo dokonce Colours of Ostrava. Celá soutěž bude symbolicky ukončena poslední prázdninový den na hradu Bezděz v rámci 15. ročníku projektu HRADY CZ.
Celou soutěž jsme chtěli pojmout netradičně a stejně tak i výhru pro soutěžící. Nejenže výherce dostaneme na ty největší letní festivaly, ale také jim zprostředkujeme osobní setkaní s kapelou Kryštof,“ uvádí majitel společnosti M&M Reality Petr Morcinek. Samozřejmě není nad to, sdílet radost s někým blízkým. „Každý soutěžící si s sebou vezme kamaráda, se kterým by se rád o výhru podělil. Zažijí tak společně nezapomenutelné okamžiky,“ doplňuje Morcinek.
Všech 100 výherců se dokonce dostane do backstage a vychutná si celou show přesně tak jako samotní muzikanti. Tři písničky totiž budou moci prožít přímo na pódiu společně s frontmanem kapely Kryštof Richardem Krajčem „Dostat se do backstage takových ohromných akcí a podívat se na celou show jinak, chce snad úplně každý návštěvník festivalu. Dokonce i mně to někdy láká,“ říká výkonný ředitel holdingu M&M Reality Zdeněk Václavek.   
Pravidla soutěže jsou jednoduchá. Stačí být fanouškem facebookového profilu holdingu M&M Reality a také dát „Like“ soutěžnímu příspěvku. Poté už jen stačí napsat do komentáře, na jakou akci by se soutěžící rád podíval, a označit osobu, kterou by vzal s sebou. „Původně jsme měli ještě jednu podmínku, že se soutěžící musí vyfotit u jakéhokoliv loga M&M Reality.  Po prvním týdnu soutěže jsme ale vyhodnotili, že pro řadu lidí je toto obtížné, a podmínku jsme zrušili. Chceme, aby se do soutěže mohl zapojit opravdu každý a měl tím pádem šanci na výhru,“ vysvětluje Petr Morcinek.
Na konci soutěžního týdne se losují vždy dva výherci na festival, který si sami vybrali. „Téměř každý týden soutěžíme souběžně o VIP vstupenky na dva festivaly, takže na konci týdne se mohou radovat z výhry až čtyři fanoušci facebookového profilu M&M Reality,“ doplňuje Václavek. Soutěž probíhá vždy od pondělí do pátku, týden před danou akcí.
Více o soutěži, společné fotky výherců s kapelou Kryštof a úplná pravidla na: www.smmrealitynakrystofy.cz.

Vstoupit do diskuze Žádný příspěvek

Vývoj fincentrum hypoindexu

%2.99 Aktuální výše Hypoindexu

2.02%

1.98%

1.96%

1.94%

1.93%

1.94%

1.98%

2.06%

2.13%

2.23%

2.32%

2.43%

2.54%

2.7%

2.99%
Historie vývoje


Související články


Diskuze k článku

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna, vyžadované informace jsou označeny hvězdičkou.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *