Úterý 17. října. Svátek má Hedvika.

Sberbank výrazně snížila sazby u hypoték

29.04.2014 11:04 Tisková zpráva: Sberbank

Nabídka platí po dobu akce „Sberbank hypoteční dny“ do 15. května 2014 pro hypotéky nad 1,5 mil. Kč. Zpracování žádosti přijde na jednu korunu, vedení úvěrového účtu je zdarma. U refinancování navíc banka nabízí proplacení nákladů na ocenění nemovitosti. U bytů do částky 2.500 Kč, u rodinného domu do 3.500 Kč.

Konsolidace různých typů úvěrů od 4,69 %

Sberbank rovněž snižuje sazbu u konsolidace zajištěné nemovitostí na 4,69 %. I v tomto případě je garance sazby určena těm, kteří si sjednají pojištění schopnosti splácet a aktivní FÉR konto, jehož vedení může být zdarma. Akce „Konsolidace bez starostí“ potrvá konce května. Sazba platí bez ohledu na typy slučovaných úvěrů, včetně nebankovních půjček. Při objemu do 50 % ceny nemovitosti je konsolidace možná i bez doložení příjmu.

„Základem naší nabídky je garance sazeb, na kterou se klienti mohou spolehnout, a ojedinělá kombinace výhodných, ale také transparentních podmínek, jako například vedení úvěrového účtu zdarma,“ uvedl produktový manažer Sberbank CZ Jiří Škrob. „Rychlý růst banky v segmentu hypoték ukazuje, že naše nabídka je skutečně férová,“ doplnil Jiří Škrob.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *