EUR 25.665

USD 22.733

REPO sazba ČNB 2.75 %

Inflace 5.8 %

EUR 25.665

USD 22.733

03. 03. 2020

Sedm z 12 luxusních vil v Nových Chabrech je prodaných. Lokalitu provoněla i nová restaurace šéfkuchaře Coizzy

 

V pražských Dolních Chabrech se právě staví velkorysé rodinné domy, které doplní sousední bytový komplex. Celkem vznikne 12 vil, poslední dvě jdou právě nyní do prodeje. Atraktivita lokality se stává zajímavou i pro podnikatele. Restauraci si tam otevírá slavný italský šéfkuchař Gianfranco Coizza spolu se svou životní partnerkou Annou Kovačič, známou módní fotografkou. 


Restaurace A posto už od pondělí běží ve zkušebním provozu, v březnu ji čeká slavnostní otevření.
„Chceme nabídnout rezidentům místo, kde budou rádi trávit čas,“ pověděl Gianfranco Coizza, který dříve působil jako šéfkuchař v Bistro Jan Paukrt a stál za oblíbenými italskými restauracemi Alforno Foccaceria a Aldente. „Pamatuju si z dětství návštěvy u babičky, kde na mě kromě skvělého jídla vždy čekala i obrovská porce lásky. Přesně takový pocit chceme vyvolat u našich hostů. Nabídneme jim proto nejen jídlo, ale také inspiraci pro každodenní užívání života,“ dodal.
Designový koncept pro A posto navrhla právě Anna Kovačič, jež se jinak věnuje především módní fotografii. Fotila pro časopisy Elle, Haarper’s Bazar či Dolce Vita
„Nové Chabry a Nové Chabry vily jsou lákavou adresou nejen pro zájemce o bydlení, ale také pro prvotřídní podnikatele. Názorným příkladem je právě Gianfrancovo rozhodnutí otevřít si vlastní podnik v našem areálu. Gianfranco bude provozovat restauraci na velmi luxusní úrovni,“ podotkl Tal Grozner, šéf české pobočky známého developera.
Komfortní rodinné domy o nejvíce žádaných dispozicích 4+kk a 5+kk vyvolaly velký zájem. Prodalo se jich už sedm, přičemž kupující se dají charakterizovat jako vyšší střední třída a mladé rodiny s dětmi. Nákup financují často z vlastních peněz, bez hypotéky. K třem stále dostupným nemovitostem nyní přibývají ještě dvě, které jdou čerstvě do prodeje.
Star Group na podzim rozestavěl deset vil, u dalších dvou čekal na vyřízení potřebné legislativy a nabytí právní moci stavebního povolení. „Jsme rádi, že máme všechny dokumenty v ruce a můžeme pokročit dál. V nejbližší době začne výstavba i těchto vil a zároveň je nově nabízíme k prodeji,“ uvedl Tal Grozner.
Projekty společnosti Star Group v Dolních Chabrech u zákazníků bodují, což dokládá i fakt, že se prodalo už přes 100 bytů z rozestavěných etap F a G rozsáhlého bytového komplexu Nové Chabry. „Potvrzuje se, že lidé jdou za atraktivní lokalitou. Oslovuje je dopravní dostupnost, díky MHD jste do 20 minut v centru Prahy. Na nákupy si pak vyrazí do nedalekých obchodních center, třeba do Letňan, a nemusí se nikam trmácet přes půl města,“ vypíchl Tal Grozner.
„Našim zákazníkům se také líbí blízkost přírodních parků nebo kompletní občanská vybavenost. K té jsme přispěli mateřskou školou i komerčním centrem a další příspěvky chystáme. V neposlední řadě pak jsou samozřejmě velmi spokojeni s kvalitou bytů jako takových,“ přiblížil Tal Grozner.
 

Vstoupit do diskuze Žádný příspěvek

Vývoj fincentrum hypoindexu

%2.54 Aktuální výše Hypoindexu

2.11%

2.07%

2.02%

1.98%

1.96%

1.94%

1.93%

1.94%

1.98%

2.06%

2.13%

2.23%

2.32%

2.43%

2.54%
Historie vývoje


Související články

Růst cen rezidenčních nemovitostí v ČR ve třetím čtvrtletí znovu lámal rekordy

Růst cen rezidenčních nemovitostí v České republice ve třetím kvartálu znovu překonával rekordy. Pozemky meziročně zdražily dokonce o 21,9 %, ukázal HB Index, což je největší nárůst v desetileté historii indexu. Rekordní kvartální nárůst o 5 % si připsal také bytový segment. Vysokou poptávku dále posilují obavy z inflace. Ta lidi motivuje investovat volné prostředky do nemovitostí s cílem uchránit […]

Text: redakce hypoindex.cz

23. 11. 2021

Co je v dnešní době luxusní bydlení? Pro někoho smart home, pro jiného vlastní byt

Dříve bylo považováno za luxus zděné jádro v panelákovém bytě nebo dokonce barevná televize.  Doba se změnila a zděné jádro už nikoho nezaujme. Za luxus je momentálně považujeme třeba chytrou domácnost ovládanou přes mobil, kuchyňskou deska z černého mramoru, exkluzivní zimní zahradu, saunu nebo vlastní bazén.

Text: František Veselý

Foto: freeimages.com

19. 11. 2021


Diskuze k článku

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna, vyžadované informace jsou označeny hvězdičkou.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

 
 
 Užíváme cookies, abychom vám zajistili co možná nejsnadnější použití našich webových stránek. Pokud budete nadále prohlížet naše stránky předpokládáme, že s použitím cookies souhlasíte.