Čtvrtek 26. listopadu. Svátek má Artur.

Silný start do nového roku pro Prologis v Maďarsku

24.03.2015 11:03 Tisková zpráva:

Prologis, Inc., globální lídr v oblasti průmyslových nemovitostí, dnes oznámil, že podepsal nájemní smlouvy na více než 76 250 metrů čtverečních v Maďarsku.

Jedná se o nově podepsané nájemní smlouvy na plochy o rozloze 13 250 metrů čtverečních a prodloužené nájemní smlouvy na 63 000 metrů čtverečních. Smlouvy zahrnují:

  • 28 600 metrů čtverečních v Prologis Park Budapest-Batta. Společnost CEVA Logistics, vedoucí světová společnost zaměřená na řízení dodavatelského řetězce, prodloužila nájemní smlouvu;
  • 20 860 metrů čtverečních v Prologis Park Budapest-Gyál. Společnost Sauflon CL, přední výrobce kontaktních čoček a souvisejících produktů, prodloužila smlouvu na 14 860 metrů čtverečních a podepsala novou nájemní smlouvu na 6 000 metrů čtverečních;
  • 19 790 metrů čtverečních v Prologis Park Budapest-Gyál. Partner pro cargo a přední poskytovatel integrovaných logistických služeb prodloužil nájemní smlouvu na 14 560 metrů čtverečních a podepsal dvě nové nájemní smlouvy na 5 230 metrů čtverečních;
  • a 7 000 metrů čtverečních v Prologis Park Budapest-Sziget. Společnost Quadrant CMS, přední světový výrobce vysoce výkonných termoplastů, prodloužila nájemní smlouvu na 5 000 metrů čtverečních a podepsala novou nájemní smlouvu na 2 000 metrů čtverečních.

„I nadále sledujeme na maďarském trhu vysokou nájemní aktivitu. Naši stávající zákazníci prodlužují a rozšiřují své podnikatelské operace v našich parcích,” řekl László Kemenes, viceprezident a country manager společnosti Prologis pro Maďarsko a Rumunsko, „v současné době je naše maďarské portfolio téměř pronajato. Budeme se soustředit na udržení této úrovně obsazenosti prostřednictvím rozšiřování vztahů s našimi zákazníky a poskytováním prvotřídních služeb v oblasti správy majetku.”

Prologis je vedoucím poskytovatelem průmyslových nemovitostí v Maďarsku s portfoliem sedmi distribučních parků o celkové rozloze 550 000 metrů čtverečních (k 31. prosinci 2014). 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *