Úterý 27. října. Svátek mají Šarlota a Zoe.

Společnost IIB, člen sítě RENOMI NETWORK, byla vybrána Italsko-českou obchodní a průmyslovou komorou jako partner v projektu věnovaném realitnímu odvětví

27.01.2017 01:01 Tisková zpráva:

Společnost International Insurance Brokers (IIB), člen sítě RENOMIA NETWORK, byla vybrána jako exkluzivní partner pro zajištění pojišťovacích služeb Skupině nemovitostí Italsko-české obchodní a průmyslové komory (CAMIC).

Pojišťovací služby budou nabídnuty vlastníkům a správcům bytových domů, jež jsou členy Italsko-české komory.

„Ve výběrovém řízení jsme uspěli díky kompletní nabídce služeb. Kromě nadstandardních podmínek a optimálního pojistného krytí jsme nabídli i pokročilé poradenské služby z oblasti risk managementu či likvidace,“ uvedl Adam Neuman, jednatel IIB a člen RENOMIA NETWORK.

CAMIC, sdružující zhruba 350 italských, českých a mezinárodních firem, je neziskovou organizací založenou v Praze v roce 2001, uznanou italským a českým ministerstvem. Poskytuje služby svým členům a vytváří projekty s cílem podpořit ekonomickou a průmyslovou spolupráci mezi Itálií a Českou republikou.

„Velice nás těší, že můžeme začít spolupráci s IIB a sítí RENOMIA, jež budou poskytovat pojišťovací produkty GENERALI. Projekt probíhá v rámci Skupiny nemovitostí a nabídne našim členům v realitním odvětví, jež tvoří významnou část naší členské základny, služby za zvýhodněné podmínky. Jsme si jistí, že toto partnerství na vysoké úrovni s lídry na českém pojišťovacím trhu poskytne podnikatelům naší profesní sítě významnou přidanou hodnotu,“ řekl předseda komory Gianfranco Pinciroli.

„Pojištění jako služba podporující podnikání členů Italsko-české obchodní a průmyslové komory je logickým krokem, který vychází z našeho přístupu nabízet pojistná řešení šitá na míru potřebám malých, středních i velkých podnikatelských subjektů. Společně s našimi obchodními partnery budujeme unikátní jednotný přístup k italským společnostem, které podnikají na realitním trhu v České republice,“ uzavírá Pavel Mencl, předseda představenstva a generální ředitel pojišťovny Generali.

Tisková zpráva: Renomia

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *