Středa 18. října. Svátek má Lukáš.

Společnost IMMOFINANZ Group oznamuje – Jindřišská 16, exkluzivní kancelářský projekt získal LEED Gold certifikaci a má prvního retailového nájemníka

10.09.2014 09:09 Tisková zpráva:

Dosažení zeleného certifikátu LEED Gold potvrzuje, že JINDŘIŠSKÁ 16, je výjimečná budova i z hlediska úspornosti a šetrnosti k životnímu prostředí. Pro získání certifikace se posuzují velmi přísné požadavky jako je kvalita vnitřního prostředí budovy, hodnoceny jsou i provozní náklady a komfort uživatelů budovy,“ říká Eduard Zehetner CEO společnosti IMMOFINANZ Group. Zároveň dodává: „Při pohledu z venku na nově zrekonstruovanou historickou budovu, byste neočekávali to, co Vás uvnitř přivede k úžasu. Před Vámi se otevře elegantní atrium s dech beroucí zelenou stěnou. Tato vertikální zahrada obsahuje více než 5 000 živých rostlin, a vytváří 100 % čistý vzduch pro komfortní a zdravé pracovní klima“.

JINDŘIŠSKÁ 16 disponuje  6 621 m2 kancelářských ploch „třídy A“ a obchodních jednotek v obou částech budovy, historické i nové. V některých patrech historické části budovy jsou štukové stropy, repliky historických oken v moderním pojetí s automatickým vypínáním klimatizace při otevření oken, nádherná historická schodiště. Nové křídlo budovy má moderní charakter v pojetí kovu a skla, zatímco historická vnitřní fasáda respektuje původní materiály, tedy kámen a dřevo.V budově se snoubí historie s modernou, k jejichž spojení v jedinečnou harmonii dochází v atriu budovy.

JINDŘIŠSKÁ 16 je ideální volbou pro sídlo jakkoliv velké či menší společnosti, která hledá prémiovou polohu       v centru města, reprezentativní prostory se zdravým klimatem a vysoký standard služeb. 

Společnost Deliberti si jako první vybrala JINDŘIŠSKOU 16, pro otevření svého obchodu (110 m2). Nyní jsme v jednání s dalšími nájemci a počátkem podzimu očekáváme podepsání smlouvy druhé maloobchodní jednotky    (150m2), která bude využita jako restaurace, “ oznámil Eduard Zehetner. Dále dodává: „Zároveň pokračujeme     v jednáních o pronájmu kancelářských prostor. Pro historickou část budovy, poskytující reprezentativní prostory, jednáme s advokátními kancelářemi, finančními společnostmi či poradci. Zájem o moderní sedmipatrovou část mají především společnosti z oblasti IT a obchodních služeb“.

V prvním patře budovy JINDŘIŠSKÁ 16 je zařízený kompletní showroom, kde na vlastní oči vidíte a cítíte exkluzivitu prostoru v historické části budovy a moderní rozvržení kancelářského prostoru v nové části.

Základní informace o projektu:

developer/ Investor                            IMMOFINANZ Group

architekt                                            DaM spol. s r.o.

termín dokončení                                jaro 2014

celková plocha k pronájmu                  6 621 m2

kancelářská plocha k pronájmu            5 887 m2

obchodní plocha k pronájmu                496 m2

skladové plochy                                  238 m2

certifikace budovy                               LEED Gold

zelená vertikální zahrada                     100% čerstvý vzduch

kontakt                                              www.jindrisska16.cz

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *