Úterý 24. října. Svátek má Nina.

Společnost Max Finance měla rekordní výsledky, rekordní bude v hypotečním byznyse možná i rok 2015

03.02.2015 10:02 Tisková zpráva:

Pro společnost Max Finance, která se počtvrté za sebou stala špičkou mezi zprostředkovateli hypoték (vítězové jsou každoročně vyhlašováni Hypoteční bankou), to byl nejlepší rok za dobu trvání firmy. „V tuto chvíli máme zapsáno 2,025 miliard korun v celkové produkci hypoték a stavebního spoření. Oproti roku 2013 je to nárůst o baťovských 9,99 %. Skvělý výsledek!,“ okomentoval tento rekord ředitel Max Finance Vladimír Řeháček a dodal: „Po opatrném počátku roku je to výborný výsledek práce našich výhradních i nevýhradních poradců.“

Dle slov Vladimíra Řeháčka by občanům ČR přál další pokles úrokových sazeb pod 2 %: „Tento pokles je reálný, i když bude velmi pozvolný. Uvidíme také, zda jsou banky ochotny si dál ukrajovat ze svých ziskových marží. Na trhu panuje velká konkurence a především menší hypoteční banky nabízejí nabízejí akční ceny pod  2 %. 

Na první pohled to vypadá, že by sazby hypoték mohly zůstat nízké v následujících dvou letech, ovšem to se teprve ukáže. „Třeba v reálném životě zažijeme sazby podobné jako v Německu, Rakousku a Švýcarsku, tedy kolem 1,5 %,“ řekl závěrem Vladimír Řeháček.

Rok 2015 tedy může být v hypotečním byznyse rekordní.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *