EUR 24.345

USD 21.452

REPO sazba ČNB 3.75 %

Inflace 6.6 %

EUR 24.345

USD 21.452

25. 04. 2019

Star Group jde proti trendu. Drží dispozice 3+kk a 4+kk a chystá výstavbu dalších viladomů

 

Zatímco se na pražském trhu s nemovitostmi objevují z developerských projektů především další nové byty o menších dispozicích (1+kk, 1+1 či 2+kk), Star Group tento trend nenásleduje a naopak jde v Nových Chabrech jinou cestou. To platí i pro chystaných deset viladomů, jež opět mají nabídnout velkorysé a zároveň dostupné bydlení jen pár minut autobusem od stanice metra Kobylisy. 


Star Group v Nových Chabrech dosud postavil a zkolaudoval 397 bytů. Cílil přitom především na mladé rodiny a držel se strategie nabídnout větší dispozice. „Zatímco konkurence stále častěji staví menší bytové jednotky, my se zaměřujeme na výstavbu viladomů s byty s dispozicemi 3+kk či 4+kk. Menší dispozice pak už jen projekt vhodně doplňují a rozšiřují naši nabídku,“ upřesnil Tal Grozner, ředitel společnosti Star Group.
Různorodost dispozic je mezi zájemci o bydlení v Nových Chabrech velmi vítaná. „Projekt se u klientů setkává s úspěchem. Všechny bytové domy nabízejí dispozice 1+kk, 2+kk, 3+kk a 4+kk. V každé této dispozici je velké spektrum bytů s různými půdorysy a plochami. Klienti mají z čeho vybírat a vracejí se opakovaně při spuštění nových fází projektu do prodeje,“ míní Tal Grozner.
Poslední byty zatím Star Group v Nových Chabrech zkolaudoval v roce 2017. Má za sebou realizaci již více než 1000 bytů v bytových komplexech Kejřův park I a Kejřův park II v Hloubětíně, Nad Vltavským údolím v Praze 6 a River Lofts v Praze 7. Nyní společnost připravuje další výstavbu v Praze 8. Nové Chabry by se měly rozrůst o dalších deset nízkopodlažních viladomů. „Je to pro nás důležitý milník. Projekt postoupí do další fáze a my budeme moci zájemcům nabídnout nové byty,“ uvedl Tal Grozner.
V rámci Nových Chaber postavil Star Group nejen byty, ale i malé komerční centrum a školku pro 72 dětí, čímž zásadně přispěl k rozvoji místní občanské vybavenosti a infrastruktury.  Za Nové Chabry dostal Star Group mimo jiné ocenění Realitní projekt roku 2016 (za Prahu 8).
Developerská společnost se snažila promyslet každý detail tak, aby bylo žití v nízkopodlažních viladomech co nejpříjemnější. „Snažíme se například výrazně zatraktivnit mnohdy nepopulární přízemní bytové jednotky tím, že k nim nabízíme předzahrádky. Lidé na nich pěstují biozeleninu, mají zasazené ovocné keře a v létě grilují, je to taková alternativa malého řadového domu,“ řekl s potěšením Tal Grozner.
Tisková zpráva Star Group

Vstoupit do diskuze Žádný příspěvek

Vývoj fincentrum hypoindexu

%2.99 Aktuální výše Hypoindexu

2.02%

1.98%

1.96%

1.94%

1.93%

1.94%

1.98%

2.06%

2.13%

2.23%

2.32%

2.43%

2.54%

2.7%

2.99%
Historie vývoje


Související články

Ceny bytů rostly a růst budou

Času rekordně nízkých cen nemovitostí již odzvonilo. Ceny nových bytů v České republice rostou již dva roky po sobě. Rostoucí trend by měl pokračovat i v roce následujícím. Podepíše se růst cen na dostupnosti bydlení?

Text: Jiří Havelka

13. 01. 2016


Diskuze k článku

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna, vyžadované informace jsou označeny hvězdičkou.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *