Pátek 26. února. Svátek má Dorota.

Star Group jde proti trendu. Drží dispozice 3+kk a 4+kk a chystá výstavbu dalších viladomů

25.04.2019 01:04 Tisková zpráva:

Zatímco se na pražském trhu s nemovitostmi objevují z developerských projektů především další nové byty o menších dispozicích (1+kk, 1+1 či 2+kk), Star Group tento trend nenásleduje a naopak jde v Nových Chabrech jinou cestou. To platí i pro chystaných deset viladomů, jež opět mají nabídnout velkorysé a zároveň dostupné bydlení jen pár minut autobusem od stanice metra Kobylisy.

Star Group v Nových Chabrech dosud postavil a zkolaudoval 397 bytů. Cílil přitom především na mladé rodiny a držel se strategie nabídnout větší dispozice. „Zatímco konkurence stále častěji staví menší bytové jednotky, my se zaměřujeme na výstavbu viladomů s byty s dispozicemi 3+kk či 4+kk. Menší dispozice pak už jen projekt vhodně doplňují a rozšiřují naši nabídku,“ upřesnil Tal Grozner, ředitel společnosti Star Group.

Různorodost dispozic je mezi zájemci o bydlení v Nových Chabrech velmi vítaná. „Projekt se u klientů setkává s úspěchem. Všechny bytové domy nabízejí dispozice 1+kk, 2+kk, 3+kk a 4+kk. V každé této dispozici je velké spektrum bytů s různými půdorysy a plochami. Klienti mají z čeho vybírat a vracejí se opakovaně při spuštění nových fází projektu do prodeje,“ míní Tal Grozner.

Poslední byty zatím Star Group v Nových Chabrech zkolaudoval v roce 2017. Má za sebou realizaci již více než 1000 bytů v bytových komplexech Kejřův park I a Kejřův park II v Hloubětíně, Nad Vltavským údolím v Praze 6 a River Lofts v Praze 7. Nyní společnost připravuje další výstavbu v Praze 8. Nové Chabry by se měly rozrůst o dalších deset nízkopodlažních viladomů. „Je to pro nás důležitý milník. Projekt postoupí do další fáze a my budeme moci zájemcům nabídnout nové byty,“ uvedl Tal Grozner.

V rámci Nových Chaber postavil Star Group nejen byty, ale i malé komerční centrum a školku pro 72 dětí, čímž zásadně přispěl k rozvoji místní občanské vybavenosti a infrastruktury.  Za Nové Chabry dostal Star Group mimo jiné ocenění Realitní projekt roku 2016 (za Prahu 8).

Developerská společnost se snažila promyslet každý detail tak, aby bylo žití v nízkopodlažních viladomech co nejpříjemnější. „Snažíme se například výrazně zatraktivnit mnohdy nepopulární přízemní bytové jednotky tím, že k nim nabízíme předzahrádky. Lidé na nich pěstují biozeleninu, mají zasazené ovocné keře a v létě grilují, je to taková alternativa malého řadového domu,“ řekl s potěšením Tal Grozner.

Tisková zpráva Star Group

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *