EUR 24.310

USD 21.427

REPO sazba ČNB 3.75 %

Inflace 6.6 %

EUR 24.310

USD 21.427

21. 05. 2019

STOP SHOP Třebíč nyní nabízí 28 obchodů – po expanzi jde o největší nákupní park pod značkou STOP SHOP společnosti IMMOFINANZ

 

Společnost IMMOFINANZ, přední provozovatel nákupních parků ve střední a východní Evropě, právě dokončila expanzi nákupního parku pod maloobchodní značkou STOP SHOP v Třebíči, Česká republika. Po rozšíření má STOP SHOP Třebíč přibližně 21.850 m2 pronajímatelné plochy a všech 28 obchodních jednotek, včetně hypermarketu Kaufland, je plně obsazeno. Portfolio dosavadních národních a nadnárodních nájemců, mezi nimiž jmenujme značky C&A, Deichmann a Decathlon a globální fastfoodový koncept KFC, bylo nyní rozšířeno o tři LPP obchody (značky SINSAY, CROPP & HOUSE), stejně jako o New Yorker, CCC a Orsay. 


V rámci této expanze někteří maloobchodníci rozšířili svou prodejní plochu. Například Pepco zvětšilo svou provozovnu na více než 630 m2 a Super Zoo zmodernizovalo svůj prodejní koncept, který pokrývá plochu 380 m2. STOP SHOP Třebíč nabízí také kavárnu, dětské hřiště, bankomat, WIFI připojení zdarma a více než 900 parkovacích míst a díky tomuto rozšíření se stává největším nákupním parkem pod značkou STOP SHOP společnosti IMMOFINANZ.
„V České republice roste síť STOP SHOP několika směry: rozšiřují se stávající plochy nákupních parků díky velmi silné poptávce ze strany maloobchodníků a současně se optimalizuje design a služby pro zvýšení uživatelského komfortu zákazníků. Expanze nákupních ploch v Třebíči byla svým rozsahem největší, maloobchodní plochy zde byly rozšířeny o více než 6.620 m2, což dalo vzniknout deseti novým jednotkám a novému zázemí pro zákazníky. Do Jihomoravského kraje jsme přivedli atraktivní nájemce zavedených značek a poskytujeme také dodatečné servisní zázemí, stejně jako možnosti pro relaxaci,“ říká Tomáš Stařík, Country Manager Operations společnosti IMMOFINANZ pro ČR.
STOP SHOP Třebíč dlouhodobě vykazuje nejvyšší počet návštěvníků v rámci českého portfolia (470.000 návštěv měsíčně). České portfolio zahrnuje v současné době 10 nákupních parků a po dokončení expanze v Třebíči poskytuje téměř 67.000 m2 maloobchodních ploch. Všechny STOP SHOP parky v České republice (v Třebíči, Hranicích na Moravě, Znojmu, Uherském Hradišti, Ústí nad Orlicí, Kladně, Táboře, Příbrami, Rakovníku and Žatci) jsou z technického hlediska plně pronajaté.
Společnost IMMOFINANZ provozuje rostoucí síť STOP SHOP parků v devíti zemích: v České republice, Polsku, Maďarsku, na Slovensku, ve Slovinsku, Rakousku, Rumunsku, Srbsku a Chorvatsku. Jejich celkový počet je v současnosti 80, přičemž na konci prosince 2018 dosahuje celková pronajímatelná plocha 564.000 m2 a míra obsazenosti 98,8%.
Nákupní parky STOP SHOP nabízejí širokou škálu produktů za příznivé ceny. Díky dobrému dopravnímu spojení a rozsáhlým parkovacím plochám se zaměřují na „chytré kupující“, kteří upřednostňují dobrou cenu a snadnou dostupnost. Nákupní centra VIVO! představují příjemný zážitek z nakupování pro celou rodinu, stejně jako vyvážený mix značek a četné možnosti zábavy a relaxace.
Tisková zpráva IMMOFINANZ

Vstoupit do diskuze Žádný příspěvek

Vývoj fincentrum hypoindexu

%2.99 Aktuální výše Hypoindexu

2.02%

1.98%

1.96%

1.94%

1.93%

1.94%

1.98%

2.06%

2.13%

2.23%

2.32%

2.43%

2.54%

2.7%

2.99%
Historie vývoje


Související články


Diskuze k článku

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna, vyžadované informace jsou označeny hvězdičkou.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *