Úterý 25. července. Svátek má Jakub.
17.02.2009

Hypoteční banka nabízí skutečnou Hypotéku po webu

Hypoteční banka

– Hypoteční banka, specialista na poskytování hypotečních úvěrů, připravila pro zájemce o financování bydlení novinku – Hypotéku po webu. Jak již napovídá název služby, jedná se o uzavření hypotečního úvěru prostřednictvím internetu. Hypoteční banka je prvním tuzemským bankovním domem, který nabízí tento způsob získání hypotečního úvěru. Hlavní předností Hypotéky po webu je vedle uživatelského komfortu i cenové zvýhodnění ve formě několika poplatků.

Celá zpráva →

17.02.2009

GE Money stavební spoření s nejvyšším garantovaným úrokem

Moenta Money Bank | Wüstenrot – stavební spořitelna

GE Money Bank rozšiřuje svou nabídku depozitních produktů o GE Money stavební spoření. Jedná se o co-brandový produkt poskytovaný ve spolupráci s Wüstenrot – stavební spořitelnou. Nabízí nejvyšší garantovanou úrokovou sazbu z úspor ve výši 2,1 % ročně a je možné ho sjednat na všech pobočkách GE Money Bank.

Celá zpráva →

17.02.2009

EMC pod novým vedením

Novým výkonným ředitelem PR agentury EMC se stal Pavel Kočiš. Ten dosud působil jako ředitel dceřiné firmy Madison Public Affairs. Dosavadní ředitel EMC Jan Strnad se přesouvá do pozice Managing Partner, ve které bude mít na starosti strategické řízení EMC Group a získávání nových klientů.

Celá zpráva →

16.02.2009

Výsledky bytové výstavby za rok 2008

Čísla zveřejněná dnes ČSÚ naznačují zastavení dosud dlouhodobého trendu zvyšování objemu bytové výstavby. Uvedená čísla napovídají, že bytové stavebnictví se vyvíjí zcela paralelním tempem jako celá ekonomika. Tedy celoroční výsledky relativně dobré, ale trend posledních měsíců již naznačuje směr dolů. Pozitivem je růst počtu modernizací bytového fondu.

Celá zpráva →

16.02.2009

Poštovní spořitelna nyní nabízí ještě snazší sjednání hypotéky

Cesta k vyřízení hypotéky ještě nikdy nebyla jednodušší. Svým zákazníkům teď Poštovní spořitelna nabízí zdarma získání výpisu z katastru nemovitostí, a to přímo při sjednávání úvěru ve Finančních centrech. Zákazníci PS navíc mohou využít možnosti předhypotečního úvěru bez zajištění, který poslouží v případech, kdy není možné na nemovitost vložit zástavní právo.

Celá zpráva →