Čtvrtek 19. října. Svátek má Michaela.
26.05.2009

Jarní kampaň RSTS má pozitivní ohlas

Jarní kampaň Raiffeisen stavební spořitelny s mottem „Více domova“ běží již od 17. 4. a všech výhod, které přináší, mohou klienti ještě využít až do konce června. Kampaň, která klade důraz na úsporná, „zelená“ řešení, zaznamenala u klientů velmi pozitivní ohlas.

Celá zpráva →

25.05.2009

Hypoteční banka vysbírala pro SOS dětské vesničky téměř 2 miliony korun

Hypoteční banka podporuje SOS dětské vesničky již od roku 2001. Touto pomocí dětem z SOS dětských vesniček naplňuje své poslání „Pomáháme našim klientům bydlet“. Finanční prostředky byly na počátku spolupráce směřovány na dostavbu SOS dětské vesničky v Brně – Medlánkách. V následujících letech byla peněžitá pomoc využita především na provoz a údržbu vesniček, např. na vybavení rodinných domů pro nové pěstounské rodiny nábytkem nebo nezbytné opravy domů ve vesničkách (výměna oken, rekonstrukce rozvodů energií apod.).

Celá zpráva →

19.05.2009

Krize nutí Čechy šetřit: více kutí a sami opravují byt nebo dům

Češi si v době krize umějí pomoci a přizpůsobit se situaci – nákup nových věcí odkládají na lepší časy a raději opravují ty starší, které ještě mohou dobře sloužit. Ukazují to statistiky úvěrové společnosti Home Credit za první tři měsíce letošního roku. Na splátky si lidé mnohem více začali pořizovat nářadí pro kutily, zahradnické nástroje a stavebniny. Celkový objem peněz, které společnost od ledna do března českým spotřebitelům v tomto segmentu poskytla, se ve srovnání se stejným obdobím roku 2008 zvýšil o 272 %.

Celá zpráva →

18.05.2009

Byty Rezidence Oáza Michle je možné získat nyní bez DPH

Praha, 18. května 2009 – Developerská společnost SOGEPROM, která je součástí finanční skupiny Societé Générale, nabízí při nákupu bytu v Rezidenci Oáza Michle slevu ve výši DPH. Nabídka bytů se slevou 9 % platí v časově omezené nabídce do konce května 2009. Další slevu ve výši 1 000 000,- Kč může získat výherce soutěže, kterou v souvislosti s touto výjimečnou akcí společnost Sogeprom připravila.

Celá zpráva →

13.05.2009

Ostravský hotel Areál stále k mání

Osmipodlažní hotelový komplex Areál v Ostravě – Hrabůvce, největší z hotelů společnosti Hoteltrans stoprocentně vlastněné světovým hutním gigantem Arcelor Mittal Ostrava, je stále na prodej. Od března ho nabízí výhradní prodejce STING Commerce stejně jako i další dvě ostravská hotelová zařízení Dům mladých hutníků v Zábřehu a ubytovnu na Bulharské ulici v Kunčicích. Cena všech nemovitostí přesahuje 100 milionů Kč.

Celá zpráva →