Čtvrtek 18. července. Svátek má Drahomíra.
04.11.2009

Hypotéka od HSBC s exkluzivními bankovními službami

Novinkou v produktovém portfoliu české pobočky HSBC Bank plc je hypotéka HSBC Premier, která startuje s výhodnou úrokovou sazbou již od 4,5 % p.a. Při sjednání hypotečního úvěru ve výši minimálně 3 milionů korun získají klienti navíc zdarma přístup k exkluzivnímu balíčku bankovních služeb HSBC Premier bez nutnosti plnit standardní kvalifikační kritéria.

Celá zpráva →

04.11.2009

Hypotéka ČSOB až do konce listopadu od 5,19 %

ČSOB

ČSOB rozšířila podzimní podporu hypoték. Až do konce listopadu 2009 mohou klienti získat úrokovou sazbu již od 5,19 %. Tato zvýhodněná listopadová sazba platí pro pětileté fixace u hypotečních úvěrů do 70 % zástavní hodnoty nemovitosti ve výši přesahující 2 miliony korun. Zvýhodněnou úrokovou sazbu získají také všichni ti, kdo budou chtít fixovat úrokovou sazbu své hypotéky na 10, 15 a více než 20 let. Pro tyto případy začíná speciální listopadová úroková sazba na 5,39 %. Fixace sazeb hypotečních úvěrů na 20 let a více nabízí skupina ČSOB jako jediná na trhu.

Celá zpráva →

03.11.2009

Central Group meziročně zvýšil své prodeje a do nabídky zařazuje tři nové bytové lokality

CENTRAL GROUP

Trh nového bydlení zaznamenal v průběhu podzimu minulého roku v důsledku finanční krize markantní pokles poptávky. Návazně k tomu klesly také ceny nových bytů, domů a parcel, přičemž pokles cenové úrovně se pohyboval v rozmezí 10 – 15%. V posledních třech čtvrtletích však Central Group eviduje rostoucí zájem o nové nemovitosti ze své nabídky, trend poptávky je tedy opět růstový.

Celá zpráva →

30.10.2009

Provozní zisk České spořitelny za Q3 2009 meziročně vzrostl o téměř 22 % na 20,2 mld. Kč (IFRS), zatímco čistý zisk je meziročně stabilní.

Česká spořitelna

Česká spořitelna vykázala k 30. září 2009 neauditovaný konsolidovaný čistý zisk počítaný podle mezinárodních standardů pro finanční výkaznictví (IFRS) ve výši 9,65 mld. Kč, což je meziroční růst o 0.3%.1 Provozní zisk, který ukazuje na sílu a obchodní úspěchy banky, meziročně vzrostl o 21,8 % na 20,23 mld. Kč.

Celá zpráva →

29.10.2009

Která města v naší zemi mají nejvíce a nejméně bezpečné silnice?

Česká pojišťovna

Česká pojišťovna již pátým rokem monitoruje bezpečnost 13 krajských a 59 okresních měst naší republiky v rámci projektu ČP Index bezpečnosti. Letošní pololetní odečet přinesl v kategorii okresních měst velmi pozitivní rekord. Zatímco v uplynulých letech na nejvyšší index a tedy i nejvyšší míru bezpečnosti dosáhla tři, maximálně čtyři města, tentokrát jich bylo 11. Mezi nimi byly i Rokycany, které si drží „čisté“ konto již tři roky, dvakrát se na špici objevily také Rakovník či Tachov.

Celá zpráva →

23.10.2009

Stavební spoření v RSTS on-line za 3 minuty

Raiffeisen stavební spořitelna

Raiffeisen stavební spořitelna (RSTS) spustila unikátní internetový projekt. Přichází s možností uzavřít smlouvu o stavebním spoření on-line. Na adrese www.rsts.cz/online může klient uzavřít smlouvu jednoduše, výhodně a během pár minut. Díky kombinaci vánoční prémie a poloviční slevy na poplatku je stavební spoření RSTS uzavřené přes internet nejvýhodnější nabídkou na trhu.

Celá zpráva →