Čtvrtek 18. července. Svátek má Drahomíra.
23.10.2009

Nový web FINEP: snadné srovnání bytů ve čtyřech krocích

FINEP HOLDING

Nový web www.finep.cz nabízí snadné vyhledávání nemovitosti ve všech projektech společnosti. Stačí na interaktivní mapě Prahy zvolit požadované parametry. Pro komfortní výběr jsou k dispozici také virtuální modely, které zákazníkům představí architektonické řešení budov i polohu bytu či domu. Klienti mohou také využít hypoteční kalkulačku a pročíst si kupní smlouvy.

Celá zpráva →

23.10.2009

Hypotéka roku 2009 pro Hypoteční banku

Hypoteční banka

Hypoteční banka, jednička mezi tuzemskými bankami v poskytování hypoték, zvítězila v soutěži Banka roku 2009 v kategorii Hypotéka roku. Toto ocenění není jediným letošním úspěchem Hypoteční banky. V soutěži WebTop 100, jejíž vyhlášení výsledků proběhlo na začátku tohoto týdne, byly webové stránky www.hypotecnibanka.cz oceněny jako nejlepší v kategorii Finance. Na jaře 2009 Hypoteční banka získala ještě další významná ocenění – Stříbrnou korunu v kategorii Hypotéky a Bronzovou korunu v kategorii Novinky.

Celá zpráva →

22.10.2009

Modrá pyramida se již popáté za sebou stala „Stavební spořitelnou roku“

Modrá pyramida stavební spořitelna

V prestižní soutěži „Fincentrum Banka roku 2009“ získala Modrá pyramida již popáté za sebou nejvyšší ocenění. Na slavnostním večeru v pražském divadle Hybernia převzal ocenění „Stavební spořitelna roku 2009“ André Léger, předseda představenstva a generální ředitel Modré pyramidy stavební spořitelny, který ve svém vystoupení poděkoval klientům za jejich důvěru, zaměstnancům a spolupracovníkům Modré pyramidy za kvalitu jejich práce.

Celá zpráva →