Úterý 15. října. Svátek má Tereza.
03.05.2010

Nový web Ekospolu umožňuje snadné srovnání cen nových bytů v Praze

EKOSPOL

Přední česká developerská společnost EKOSPOL a.s. má od 1. května 2010 zbrusu nové webové stránky. Cílem redesignu webové prezentace bylo především zpřehledění nabídky developera potenciálním klientům. Prezentace také nabízí několik praktických technických novinek, které usnadní a zjednoduší pohyb klienta na stránkách, tak aby do tří kliknutí našel vše, co hledá.

Celá zpráva →

28.04.2010

Libor Holub nastupuje do čela představenstva Volksbank CZ

Sberbank

V představenstvu Volksbank CZ dochází od května k několika změnám. Johann Lurf, současný předseda představenstva, přechází v rámci skupiny Volksbank International na stejnou pozici ve Volksbank Rumunsko. Jeho nástupcem se stane dosavadní člen představenstva Libor Holub. Na pozici nového člena představenstva byl nominován Andreas Vögerl, který po svém jmenování převezme odpovědnost za Retail, Sales Management a Marketing & Communication.

Celá zpráva →

27.04.2010

Hypoteční banka v prvním čtvrtletí poskytla hypotéky za šest miliard korun

Hypoteční banka

Hypoteční banka, specialista na poskytování hypotečních úvěrů, za první tři měsíce letošního roku poskytla 3 985 hypoték v celkovém objemu 6,1 miliardy korun. Její tržní podíl během března tak podle čísel, která uvádí Hypoindex, vzrostl na 35,7 %. Za celé první čtvrtletí představuje 32 %. I přes mírný pokles trhu si Hypoteční banka upevnila svou pozici jedničky na českém hypotečním trhu.

Celá zpráva →

26.04.2010

Podle databáze EIA je v Praze plánována výstavba téměř 15 000 nových bytů

Z detailní analýzy pražského rezidenčního trhu, kterou provedla přední česká developerská společnost EKOSPOL a.s., vyplývá, že prodej nových bytů v Praze v roce 2009 meziročně poklesl o celých 43 %. Na kupce tak dnes marně čeká téměř 2 300 dokončených nových bytů, které zejí prázdnotou. Navzdory nepříznivé situaci mají však pražští developeři stále velké plány – podle detailní analýzy veřejně přístupného informačního systému EIA se v Praze aktuálně plánuje téměř 15 000 nových bytů.

Celá zpráva →

26.04.2010

Pojištění zahrady se vyplatí

ČSOB Pojišťovna

Pojistit si rodinný dům je dnes již standardem. Co ale v případě, že vedle rodinného domu či chalupy máte dlouho budovanou zahradu plnou okrasných stromů, keřů nádhernou skalkou nebo třeba zahradním jezírkem? Přívalové deště nebo kroupy mohou během okamžiku zničit i roky práce. Finanční náklady na uvedení do původního stavu bývají také značné.

Celá zpráva →

23.04.2010

Manfred Koller, místopředseda představenstva ČMSS, byl zvolen manažerem roku prestižního odvětví peněžnictví, pojišťovnictví a finanční služby

Českomoravská stavební spořitelna

Místopředseda představenstva Českomoravské stavební spořitelny Manfred Koller byl ve čtvrtek 22. dubna t.r. na slavnostním vyhlášení výsledků 17. ročníku soutěže Manažer roku na pražském Žofíně vyhlášen manažerem roku prestižního odvětví peněžnictví, pojišťovnictví a finanční služby. Záštitu nad soutěží, k jejímž cílům patří systematické vyhledávání, popularizace a oceňování manažerských osobností, převzal předseda vlády České republiky Ing. Jan Fischer, CSc.. který na slavnostním vyhlášení mimo jiné uvedl: „Obzvláště v této těžké době si uvědomujeme, jak důležité je silné a prozíravé manažerské vedení. A to nejen pro jednotlivé firmy, ale i pro stát.“

Celá zpráva →