Neděle 18. srpna. Svátek má Helena.
21.12.2009

Quinlan Private Golub a Cresco vyhráli ocenění ‘Nejlepší rezidenční projekt roku 2009’ za projekt III Věže v Bratislavě

Quinlan Private Golub a projektový joint venture partner Cresco Group s potěšením oznamují, že jejich společný vlajkový projekt v Bratislavě získal ocenění „Nejlepší rezidenční projekt roku 2009“ na letošním udílení CiJ Awards, které se konalo 8. prosince v Bratislavě. Projekt zvítězil ve velké konkurenci a získal toto nejuznávanější ocenění pro výjimečné realitní projekty ve střední Evropě.

Celá zpráva →

14.12.2009

Bankomaty České spořitelny nabízejí klientům desítku funkcí, nově i sjednání kontokorentu

Česká spořitelna

Klienti České spořitelny nemusí od 1. prosince 2009 pro kontokorentní úvěr vždy do pobočky, nyní si jej mohou sjednat či navýšit přes více než 800 bankomatů ČS. Klient prostřednictvím PIN jednoduše nabídku potvrdí na obrazovce bankomatu a prostředky se mu automaticky připíší na účet. Do pobočky klient nemusí. Vyřízení nebo navýšení kontokorentu přes bankomat, tedy možnost okamžitého přístupu k hotovosti, je rychlé a jednoduché.

Celá zpráva →

10.12.2009

U UniCredit Bank v prosinci hypotéka bez zpracovatelského poplatku

UniCredit Bank

UniCredit Bank vychází opět vstříc žadatelům o hypoteční úvěry, kteří se v současné době více obávají rizik spojených s nezaměstnaností. Od 1. prosince 2009 přichází po dobu jednoho měsíce s nabídkou nulového zpracovatelského poplatku pro klienty, kteří se rozhodnou uzavřít uvěrovou smlouvu společně s úvěrovým pojištěním Cardif.

Celá zpráva →

07.12.2009

Platby na stavební spoření v závěru roku

Českomoravská stavební spořitelna

Pro nárok na státní podporu za aktuální rok je nutné poukázat vklady tak, aby byly do konce roku připsány na účtu u Českomoravské stavební spořitelny. Státní podpora za rok 2009 může být totiž nárokována z těch plateb, které budou na účtu u ČMSS zaúčtovány nejpozději 31. 12. 2009. S tím by měli počítat především ti klienti, kteří odkládají své platby na konec roku a přitom je chtějí mít zahrnuty do základu pro výpočet státní podpory.

Celá zpráva →