Úterý 19. března. Svátek má Josef.
19.11.2008

Za nejvíce pojistných událostí v domácnostech může voda, z úrazů jsou nejčastější poranění nožem

ČSOB Pojišťovna

Působení vody je nejčastější příčinou majetkových škod v domácnostech. Na ně podle statistik a zkušenosti likvidátorů ČSOB Pojišťovny připadá bezmála čtvrtina z celkového počtu škod hrazených z pojištění domácností a rodinných domů. S provozem domácností jsou však spojeny i četně škody na zdraví, z nichž daleko nejčastější jsou pořezání nožem.

Celá zpráva →

19.11.2008

Informační službu Hypoteční banky zdarma využilo již více než 40 tisíc klientů

Hypoteční banka

Již více než 150 tisíc mobilních nebo e-mailových zpráv dostali lidé od Hypoteční banky, která tímto způsobem klienty bezplatně informuje o stavu účtů. Od zavedení v listopadu loňského roku až do konce října 2008 této služby využilo přes 40 tisíc klientů, přičemž větší oblibě se těšily zprávy zaslané prostřednictvím sms. Informační služba největšího tuzemského specialisty na poskytování hypoték významně šetří klientům peníze i čas.

Celá zpráva →

13.11.2008

Zájemcům o bydlení byl představen nový server

V dlouhodobých statistikách Češi projevují zájem v nákupech nemovitostí a rekonstrukcí bytů či domů. Společnost Cetelem tuto skutečnost potvrzuje svými poskytnutými účelovými osobními půjčkami za poslední období. Pro všechny zájemce o bydlení byl proto spuštěn nový informační server www.rekonstrukce-nemovitosti.cz. (Tisková zpráva Cetelem)

Celá zpráva →

12.11.2008

AEGON přichází s inovací produktů IŽP

I v současné obtížné situaci na finančních trzích existují robustní finanční produkty s dobrou výkonností, nízkými náklady a s limitovaným prostorem pro možnost dělání zásadních investičních chyb. AEGON přichází v tuto chvíli na trh s inovacemi finančních fondů, tvořících investiční složku jeho pojištění.

Celá zpráva →

11.11.2008

Povinné ručení v Česku patří ve střední Evropě stále k nejlevnějším

Motoristé v České republice platí za povinné ručení svých vozidel většinou méně peněz než jejich kolegové v jiných zemích střední Evropy. Vyplývá to ze srovnání výše pojistného, které hradí motoristé za pojištění stejných vozidel v Česku, na Slovensku, v Polsku a Maďarsku, tedy v zemích, kde v rámci středoevropského regionu působí Skupina KBC, mateřská společnost ČSOB Pojišťovny.

Celá zpráva →