Úterý 25. června. Svátek má Ivan.
01.09.2009

VEKRA garantuje dotaci na výměnu oken z programu Zelená úsporám

Největší česká značka otvorových výplní VEKRA, která je součástí skupiny Window Holding, začala svým zákazníkům dnes nabízet kompletní poradenství a zároveň garanci získání dotace z programu Zelená úsporám. Domácnostem zároveň pomůže s financováním jejich projektu – zákazníci tak zaplatí pouze částku, kterou nepokrývá dotace. Všichni zájemci o dotaci na výměnu oken mohou volat na bezplatnou telefonní linku 800 777 666. Společnost VEKRA již vyřídí všechny potřebné náležitosti včetně vypracování projektu a jeho podání na úřad. Pokud bude žádost o dotaci státem odmítnuta, poskytne VEKRA zákazníkovi na pořízení otvorových výplní slevu ve výši odpovídající neudělené dotaci.

Celá zpráva →

31.08.2009

Evropský program nemovitosti začne zítra rozdělovat čtyři miliardy korun

Od zítřka po dobu sedmi měsíců mohou podniky všech velikostí i samosprávné celky posílat žádosti o podporu z evropského dotačního programu Nemovitosti. Program nabízí 4 miliardy korun na spolufinancování přípravy, výstavby, rozvoje i regenerace podnikatelských nemovitostí, včetně související infrastruktury. Podpořit lze i uhrazení části kupní ceny nemovitosti a odstranění nevyužitelných staveb.

Celá zpráva →

31.08.2009

UniCredit Bank rozšiřuje nabídku úvěrového pojištění

UniCredit Bank

UniCredit Bank vychází vstříc žadatelům o hypoteční úvěry, kteří se v současné době více obávají rizik spojených s nezaměstnaností. Od 1. září 2009 rozšiřuje svou nabídku řešení v podobě nového produktu úvěrového pojištění na dobu určitou, které je ochrání právě před výpadkem příjmů v případě nedobrovolné ztráty zaměstnání. Kromě toho se pojištění vztahuje i na riziko úmrtí. Unikátem tohoto produktu je skutečnost, že klient v případě sjednání pojištění platí menší měsíční splátky úvěru, než kdyby si pojištění nesjednal.

Celá zpráva →