Sobota 20. dubna. Svátek má Marcela.
04.12.2008

Vyjádření Realitní kanceláře STING k uzavření poboček realitní kanceláře Rekin

Z článku MF Dnes jsme se 3. prosince 2008 dozvěděli o uzavření poboček realitní kanceláře Rekin působící v Moravskoslezském kraji. Jakožto lídři moravskoslezského realitního trhu jsme touto skutečností znepokojeni a způsob, kterým společnost Rekin řeší své finanční problémy považujeme za neakceptovatelné. Poškozeným klientům bychom rádi v této svízelné situaci podali pomocnou ruku.

Celá zpráva →

04.12.2008

Úvěr ze stavebního spoření, nebo hypotéka?

Raiffeisen stavební spořitelna

V souvislosti se současnou ekonomickou krizí se stále více řeší různé možnosti financování bydlení. O pozornost klientů soupeří hypoteční úvěry nabízené bankami a stavební spoření s možností řádných či překlenovacích úvěrů. Zájem o úvěry ze stavebního spoření v současné době vzrůstá, zejména díky vysokým úrokovým sazbám hypoték a bezpečnosti systému stavebního spoření. Pojďme nyní prozkoumat výhody a nevýhody zmiňovaných variant.

Celá zpráva →

03.12.2008

Zvýhodněnou smlouvu s Buřinkou mohou klienti uzavřít až do konce roku

Stavební spořitelna České spořitelny

K dnešnímu dni uzavřelo se Stavební spořitelnou České spořitelny (SSČS) zvýhodněnou smlouvu o stavebním spoření sto tisíc klientů. Stanovený počet smluv v rámci mimořádné nabídky byl tak naplněn již za tři měsíce. Zájem klientů vynesl Buřinku v počtu nově uzavřených smluv za září a říjen 2008 na první místo na trhu. Počet uzavíraných smluv gradoval na přelomu listopadu a prosince, kdy dosáhl téměř deseti tisíc smluv za týden. SSČS se proto rozhodla vyjít vstříc klientům a prodloužit akci do 31. prosince 2008.

Celá zpráva →

03.12.2008

Miroslav Hiršl čtvrtým členem představenstva Modré pyramidy stavební spořitelny, a.s.

Modrá pyramida stavební spořitelna

Na návrh představenstva Modré pyramidy stavební spořitelny, a.s. a na základě rozhodnutí jediného akcionáře Modré pyramidy stavební spořitelny, a.s., společnosti Komerční banka, a,s., byl s platností od 25. listopadu 2008 jmenován čtvrtým členem představenstva pan ing. Miroslav Hiršl, který je ve vedení zodpovědný za oblast obchodu a marketingu. Jmenování bylo odsouhlaseno Českou národní bankou.

Celá zpráva →

27.11.2008

SmartREAL při prodeji nemovitosti ušetří i statisíce korun

Současná hypotéční krize snižuje ceny nemovitostí. Prodávající proto hledají možnosti, jak nejlépe čelit ztrátám. Nová služba SmartREAL prodávajícím ušetří kolem 3 % z ceny nemovitosti, které by si jinak účtovala jako provizi typická realitní kancelář. Při současných cenách nemovitostí to znamená úsporu často nad 100 000 Kč. (Tisková zpráva SmartREAL)

Celá zpráva →