Úterý 16. července. Svátek má Luboš.
11.09.2008

Do skupiny FINEP přibyla nová společnost FINEP Finanční služby poskytující poradenství při koupi nemovitosti

Společnost FINEP Finanční služby, patřící do developerské skupiny FINEP Holding, SE, nabízí klientům v České republice a na Slovensku komplexní finanční servis související s nákupem nemovitostí. V první fázi nabídne služby hypotečního centra, začátkem roku 2009 připojí služby z oblasti životního pojištění, neživotního pojištění a další. Klienti mohou využívat služby FINEP Finanční služby také prostřednictvím internetových stránek www.finepfs.cz

Celá zpráva →

08.09.2008

Sto tisíc klientů Buřinky získá smlouvu zdarma

Stavební spořitelna České spořitelny se rozhodla reagovat na rostoucí zájem klientů o stavební spoření mimořádnou nabídkou zvýhodněné smlouvy. Zdarma, tedy bez zaplacení úhrady za uzavření smlouvy, ji získá prvních sto tisíc klientů, kteří uzavřou od počátku září 2008 smlouvu o stavebním spoření a poukáží do 31. prosince 2008 první vklad ve výši nejméně 1 500 Kč. Po uspoření této částky SSČS připíše na účet klienta prémii ve výši 100 % úhrady za uzavření smlouvy, maximálně však 1 500 Kč.

Celá zpráva →

04.09.2008

Zájem o hypotéky trvá, lidé si o prázdninách půjčili na bydlení více než loni

Praha, 4. září 2008 – Poptávka po hypotečních úvěrech se opět zvyšuje. Po slabších měsících v prvním pololetí to potvrdil nárůst objemu poskytnutých úvěrů během prázdninových měsíců u největšího poskytovatele hypoték v zemi, Hypoteční banky. V červenci a srpnu uzavřeli klienti Hypoteční banky úvěry na bydlení za bezmála 8 miliard korun, což bylo o 11 % procent více než ve stejném období loni. Největší oblibě se tradičně těší hypoteční úvěry s pětiletou fixací úrokové sazby.

Celá zpráva →