Pondělí 19. srpna. Svátek má Ludvík.
12.08.2008

Také Hypoteční banka poskytuje k hypotékám i pojištění domácnosti a nemovitosti

Hypoteční banka

Hypoteční banka nabízí od 1. srpna 2008 v rámci své obchodní sítě novou službu s názvem Pojištění Hypotéka Expres. Tento balíček umožní klientům pojistit si domácnost, nemovitost nebo si sjednat další pojištění přímo při vyřizování hypotečního úvěru s pracovníkem Hypoteční banky. Hypoteční banka vyvinula Hypotéku Expres ve spolupráci s ČSOB Pojišťovnou a klienti mohou kombinovat pojištění se všemi hypotečními produkty.

Celá zpráva →

12.08.2008

Společnosti DTZ rostou příjmy, v letošním roce však očekává propad trhu nemovitostí

Předběžné hospodářské výsledky za rok 2007 ohlásila v těchto dnech mezinárodní poradenská společnost DTZ Holdings plc, působící především v oblasti nemovitostí. Příjmy skupiny, do které spadá i tuzemská DTZ Praha spol. s r.o., vzrostly meziročně o 44 % na 446,3 mil. britských liber. Zisk holdingu před zdaněním klesl po započtení opravných a mimořádných položek z 41,8 milionu liber v roce 2006 na 5,6 milionu liber.

Celá zpráva →

06.08.2008

Na klesajícím hypotečním trhu uzavřelo Fincentrum v pololetí o 70 % více hypoték než v loňském roce

I přes významné ochlazení českého hypotečního trhu dokázala skupina Fincentrum k 30. 6. 2008 razantně zvýšit objem uzavřených hypotečních úvěrů. Poradci zpracovali více než jedenáct set hypotečních úvěrů v objemu přesahujícím 2,1 miliardy Kč, což představuje meziroční nárůst takřka 70 %. V počtu i objemu uzavřených hypoték tak Fincentrum meziročně zdvojnásobilo svůj tržní podíl.

Celá zpráva →