Středa 20. listopadu. Svátek má Nikola.
19.08.2008

Exkluzivní výzkum: Češi si stále pořizují víkendové bydlení, hypotéky na něj rostou rychleji než trh

Hypoteční banka

Praha, 19. srpna 2008 – Zájem o chaty, chalupy či rekreační apartmány v posledních letech v České republice stále roste, víkendovou nemovitost vlastní v současné době každý šestý dotázaný Čech (17 %). Vyplynulo to z výzkumu Hypoteční banky, který byl realizován letos na reprezentativním souboru 1 000 respondentů.

Celá zpráva →

14.08.2008

Nabídka bytů poprvé vyšší než poptávka

Lidé už nemají takový zájem o pořizování bytů jako dosud. Poprvé v historii novodobého volného trhu s byty je nabídka bytů k prodeji vyšší než zájem kupujících. Tento trend svorně potvrzují makléři Realitní kanceláře STING ve všech 11 krajích ČR, kde společnost působí.

Celá zpráva →

14.08.2008

Obchod ING Retail vzrostl o 34 % a slouží nyní více než milionu klientů

Praha (13. srpna 2008) – Retailová část společnosti ING (zahrnující životní pojišťovnu, penzijní fond, spořící účet, podílové fondy a zdravotní pojišťovnu) zaznamenala v první polovině roku 2008 růst většiny hlavních ekonomických ukazatelů. Meziroční výsledky ING Retail vykazují nejvýznamnější nárůst u aktiv ve správě o 34 % a počtu klientů o 17 %.

Celá zpráva →

14.08.2008

Hana Kovářová jmenována ředitelkou oddělení Business Development DIRECT Pojišťovny

Od 1. srpna 2008 posílila vedení DIRECT Pojišťovny ředitelka nově vytvořeného oddělení Business Development Hana Kovářová. Dosavadní senior produktová manažerka DIRECT Pojišťovny bude na nové pozici odpovědná za vývoj a analýzu produktů, správu produktového portfolia, produktovou metodiku a za strategii a rozvoj dalších prodejních kanálů.

Celá zpráva →