Pondělí 25. května. Svátek má Viola.
11.05.2009

FINEP Finanční služby nabízí lepší hypoteční podmínky než české banky

FINEP HOLDING

Růst úrokových sazeb až k hranici šesti procent a vysoké požadavky na čistý příjem dostaly řadu lidí do složité situace. Kvůli přísným podmínkám bank je nové bydlení často nedostupné. Jednotlivec nemá mnoho možností, jak si vyjednat výhodnější podmínky. Společnost FINEP Finanční služby dokáže s bankami vyjednat úroky pod pětiprocentní hranicí.

Celá zpráva →

06.05.2009

10 % Čechů platí za ubytování kartou

10 % Čechů platí za využití hotelů kartou. Kreditní karta Premia, kterou vydává společnost Home Credit, a která funguje na principu zpětného připisování bonusů uživatelům, nyní ještě více výdaje za ubytování zlevňuje. Od května mohou její držitelé získat slevu minimálně 15 % z pultové ceny za pobyt se snídaní v síti OREA HOTELS. Na prémiové konto majitele Premia karty navíc nově přijde zpět dalších 5 % ze zaplacené částky. Výhodná akce platí pro jakýkoliv z 25 hotelů řetězce OREA v České republice i na Slovensku při platbě jakýmkoliv typem Premia karty.

Celá zpráva →

04.05.2009

Prodej nemovitostí bez realitní kanceláře se zdvojnásobil

Stále větší počet realitních transakcí je proveden bez účasti zprostředkovatele. Počet lidí nabízejících nemovitost bez realitní kanceláře se meziročně zvýšil o 249 procent. Jen během letošního prvního čtvrtletí růst činil 46 procent. Majitelé nyní nemovitosti raději pronajímají, než by je prodali pod cenou – v březnu nabídka pronájmů stoupla o čtvrtinu.

Celá zpráva →

30.04.2009

Stavební spořitelna Wüstenrot vyřizuje od 1. května úvěry zdarma/ Úvěr až 2 miliony korun na privatizaci bytu

Wüstenrot – stavební spořitelna

Stavební spořitelna Wüstenrot zpracovává od 1. května všechny žádosti o překlenovací úvěr fyzických osob zdarma. Její klienti tak při vyřízení úvěru ušetří řádově několik tisíc korun. Překlenovací úvěr zdarma vyřídí Wüstenrot i těm klientům, kteří si v této době požádají o příslib úvěru.

Celá zpráva →

29.04.2009

Česká republika uhájila pozici druhé nejúspěšnější země stavebního spoření

Asociace českých stavebních spořitelen

Česká republika je stále druhou nejúspěšnější zemí stavebního spoření. Za vedoucím Německem s celkem 30,5 miliony smluv o stavebním spoření následuje Česko s více než pěti miliony smluv a Rakousko, kde tamní stavební spořitelny evidují o 35 tisíc smluv méně než v pěti tuzemských ústavech. Vyplývá to z aktuálních informací Evropského sdružení stavebních spořitelen, EuBV.

Celá zpráva →

29.04.2009

První kamenný obchod v ČR na refinancování hypoték otevřen

Hyposervis

HypoShop, sesterská společnost hypotečního makléře Hyposervis, nabízející služby v oblasti refinancování hypoték, otevřela svůj obchod v pasáži Černá růže v Praze 1. Jedná se o vůbec první kamenný obchod svého druhu na českém trhu a lidé se zde budou moci bezplatně poradit s makléři, jak nejlépe refinancovat své hypotéky a ušetřit tak nemalou částku na úrocích bank.

Celá zpráva →

29.04.2009

Úsporné domy s pomocí Raiffeisen stavební spořitelny

Raiffeisen stavební spořitelna

Úsporné, čili nulové, pasivní či nízkoenergetické domy přinesou velmi rychle úspory, které vám pomohou zaplatit náklady na stavbu. Využijete-li k financování tradičně výhodné úvěry od Raiffeisen stavební spořitelny, ušetříte navíc s unikátní kartou Více domova při nákupu nejlepších značkových stavebních materiálů od partnerů RSTS – odborníků na úsporná řešení.

Celá zpráva →

27.04.2009

ČSOB má dobré zprávy pro zájemce o půjčku

ČSOB

Až do 31. května nabízí ČSOB zájemcům o půjčku nad 100 tisíc korun benefit v podobě 100% slevy z poplatku za zpracování úvěru. Nabídka, kterou klienti mohou ušetřit až 3500 korun, se vztahuje na ČSOB Půjčku na cokoliv a ČSOB Půjčku na lepší bydlení. Zpracování úvěru zdarma je tak další výhodu půjček ČSOB, která se připojuje k možnosti čerpat úvěr až do výše 600 tisíc korun bez ručitele.

Celá zpráva →