Neděle 20. října. Svátek má Vendelín.
10.06.2008

Vyzkoušejte hypotéku přes internet od Volksbank!

Praha, 9. června 2008 - Volksbank CZ v červnu oficiálně spustila speciální interaktivní aplikaci „Hypotéka přes internet“. Na adrese www.chcihypoteku.cz si všichni zájemci o hypotéku mohou sami namodelovat optimální řešení přímo pro svou situaci. Navíc, kdo se opravdu rozhodne si hypotéku u Volksbank sjednat přes internet a vyplní své kontaktní údaje, aby jej mohl kontaktovat hypoteční specialista, získá 50% slevu na vstupním poplatku.

Celá zpráva →

06.06.2008

Hypoteční banka Wüstenrot snížila úrok u hypotéky REFIN/ Refinancování je ještě levnější

Praha, 6. června 2008 – Hypoteční banka Wüstenrot snížila s platností od 1. června 2008 úrokové sazby hypotéky REFIN určené na refinancování dříve poskytnutých hypoték a úvěrů na bydlení. Současná minimální úroková sazba s fixací na 5 let činí 4,79 % p.a., úroková sazba garantovaná pro všechny klienty pak 4,99 % p.a.

Celá zpráva →

05.06.2008

Zaměstnavatelé v Praze lákají zaměstnance mimo jiné na výhodnější hypotéky

Hlavní město Praha nabízí řadu výhod: sídlo uprostřed obchodního dění, dostatečně vyvinutou infrastrukturu, velké množství absolventů vysokých škol a také přítomnost kvalifikované pracovní síly. Na druhou stranu jsou s působením v Praze spojeny vyšší výdaje – společnosti musí počítat s vyšším nájmem, adekvátní odměnou pro své zaměstnance či se svým každodenním provozem; pro jejich zaměstnance jsou to především náklady na bydlení a chod domácnosti.

Celá zpráva →

04.06.2008

Komerční banka poskytla v prvním čtvrtletí letošního roku meziročně o 12 % více hypoték

V Praze, 4. června 2008 – Komerční banka poskytla v prvním čtvrtletí letošního roku hypotéky v celkovém objemu téměř 6,2 miliardy korun. Oproti stejnému období roku 2007 se tak zvýšil objem poskytnutých hypotečních úvěrů o 12 %. Díky novým produktům dokázala Komerční banka růst v tomto segmentu trhu i přesto, že celkově v ČR poklesl v daném období objem poskytnutých úvěrů meziročně o 9 %.

Celá zpráva →

04.06.2008

SOS vesničky slavily Den dětí v aquaparku v Čestlicích

Praha, 2. června 2008 – Převážná většina dětí z SOS vesniček z Brna, Chvalčova a Karlových Varů strávila díky Hypoteční bance první červnový den v nedávno otevřeném Aquapalace Praha v Průhonicích – Čestlicích. Největší tuzemský poskytovatel hypoték již několik let podporuje SOS vesničky a od letošního května je i partnerem Aquapalace Praha, jehož nejdelší skluzavka nese jméno Hypogán. Hypoteční banka tak umožnila dětem z SOS vesniček oslavit jejich svátek v nevšedním světě vodních atrakcí.

Celá zpráva →

04.06.2008

ČS nemovitostní fond má ve svém portfoliu první zahraniční nemovitost

Začátkem června přibyla do portfolia ČS nemovitostního fondu, který spravuje společnost REICO Investiční společnost České spořitelny, již šestá a zároveň první zahraniční nemovitost - administrativní budova v Bratislavě. Fond si tak upevňuje pozici jedničky na trhu nemovitostních fondů v České republice. Hodnota fondem držených nemovitostí se přibližuje 2 mld. Kč a k 31. květnu 2008 byla roční výkonnost fondu 3,39 %.

Celá zpráva →