Sobota 06. června. Svátek má Norbert.
16.02.2009

Poštovní spořitelna nyní nabízí ještě snazší sjednání hypotéky

Cesta k vyřízení hypotéky ještě nikdy nebyla jednodušší. Svým zákazníkům teď Poštovní spořitelna nabízí zdarma získání výpisu z katastru nemovitostí, a to přímo při sjednávání úvěru ve Finančních centrech. Zákazníci PS navíc mohou využít možnosti předhypotečního úvěru bez zajištění, který poslouží v případech, kdy není možné na nemovitost vložit zástavní právo.

Celá zpráva →

11.02.2009

Jak spořit bez rizika

Raiffeisen stavební spořitelna

Díky hospodářské krizi, která zaplavuje nejen titulní strany všech novin, ale i naše peněženky, je potřeba si řádně rozmyslet, jak své úspory dobře uchovat a popřípadě zhodnotit. V době, kdy většina států EU včetně České republiky postupně snižuje svoje centrální úrokové sazby, lze jen těžko očekávat nějaké nabídky nových produktů s pohádkovou výnosností a minimálním rizikem. Nicméně několik možností pro zajímavé zhodnocení našich úspor přeci jenom existuje.

Celá zpráva →

09.02.2009

Hypotéku přes internet si uzavřelo více než tisíc lidí

Sám si sestavit hypotéku na míru, snížit počet návštěv v bance na minimum, získat vlastní bydlení rychleji a ušetřit až 12 500 Kč. Přesně tyto požadavky splňuje Hypotéka on-line, kterou začala Hypoteční banka na svých webových stránkách jako první v České republice nabízet v březnu 2007. Do konce prosince 2008 si tuto hypotéku sjednalo přes tisíc klientů.

Celá zpráva →

30.01.2009

Společnosti Wüstenrot pod jednou střechou

Wüstenrot hypoteční banka | Wüstenrot – stavební spořitelna

Dnem 30. ledna končí veškerý provoz společností finanční skupiny Wüstenrot v jejích budovách v Praze 5 a společnosti se stěhují do nové budovy administrativního centra Kavčí Hory, Office Park v Praze 4, Na Hřebenech II 1718/8, 140 23 Praha 4. V nové budově v bezprostřední blízkosti areálu České televize bude provoz zahájen v pondělí 2. února.

Celá zpráva →