Sobota 18. listopadu. Svátek má Romana.

Tomáš Magyar se stal novým členem představenstva Hypoteční banky

11.04.2016 11:04 Tisková zpráva:

Tomáš Magyar (34 let) zahájil svou kariéru v ČSOB v roce 2004 na pozici seniorního analytika pro oblast credit scoringu. V roce 2007 se stal vedoucím odboru Credit risk modelling, kde byl zodpovědný za správu a řízení týmu odborníků na úvěrové riziko. Na této pozici se rovněž účastnil navrhování rámce pro řízení modelu kreditního rizika pro skupinu KBC. O dva roky později byl jmenován ředitelem odboru Credits Transactional Modelling & Business Intelligence, kde zajišťoval vedení kvantitativního řízení úvěrového rizika jednotek ČSOB Group. Od roku 2014 působil v čele odboru Řízení výkonnosti, Finančního controllingu a Vztahů s investory, kde řídil několik oddělení zajišťujících finanční controlling pro celou skupinu ČSOB.

„Být členem představenstva Hypoteční banky považuji za velkou čest, zvláště v období, kdy má za sebou mimořádně úspěšný rok a dlouhodobě si drží pozici jedničky na českém hypotečním trhu,“ říká Tomáš Magyar a dodává: „Budu rád, když se mi podaří přispět k posílení a udržení této pozice lídra.“

Tomáš Magyar vystudoval Univerzitu Karlovu, Matematicko-fyzikální fakultu obor Pravděpodobnost a matematická statistika. Mezi jeho koníčky patří tenis a procházky po lese se psem.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *