Sobota 21. října. Svátek má Brigita.

Unikátní rezidenční skvost! Developerská společnost EKOSPOL nabízí jedinečný luxusní byt za 18,4 milionu korun!

23.06.2014 01:06 Tisková zpráva: EKOSPOL

Tento unikátní byt o rozloze 256,3 metrů čtverečních se svou cenu řadí mezi nejdražší byty, které se v současné době v České republice nabízejí. Na úplně nejdražší byty však i cena 18,4 milionu korun hledí s „uctivým“ odstupem. Z monitoringu nabídek realitních kanceláří totiž vyplývá, že v současné době se v Česku nabízí minimálně okolo tří desítek ještě dražších bytů, přičemž nejdražší z nich je k mání za 175 milionů korun. Skutečné množství těchto bytů může být ještě vyšší, protože u některých z nich není jejich prodej ani veřejně inzerován a případní kupci jsou oslovováni napřímo. Ze zpráv z médií je patrno, že prakticky každým rokem i dochází k úspěšnému prodeji alespoň jednoho takto vysoce ceněného bytu.

„Společnost EKOSPOL je známá tím, že v Praze staví kvalitní nové byty za nejnižší ceny a jejich obvyklá cena se dle dispozic pohybuje od 1,3 milionu korun za 1+kk po 2,5 milionu korun za 3+kk. Ale jako pro lídra trhu, který v současné době zažívá nejlepší prodeje ve své historii a přepisuje rekordy v novodobých dějinách pražského rezidenčního trhu, je prodej takto unikátního bytu především otázkou prestiže, kterou se chceme odlišit od našich konkurentů,“ říká Evžen Korec, generální ředitel a předseda představenstva společnosti EKOSPOL.

EKOSPOL na jaře rozjel mohutnou prodejní ofenzivu „700 bytů v 7 lokalitách“, v níž nabídl kvalitní byty s nejlepším poměrem kvality a ceny v projektech Panorama Kyje VI, Nové Měcholupy VI, EKOCITY Uhříněves, Slunečné zahrady Řyporyje, Viladomy Dubeč, Michelské zahrady a Výhledy Barrandov. O tom, že se svou nabídkou trefil do černého, svědčí skutečnost, že společnost vyprodala za měsíc 250 bytů. Rychlost, se kterou prodáváme naše byty, je fenomenální. Lze tedy očekávat, že všechny byty budou vyprodány dlouho před dokončením, jak je u EKOSPOLU zvykem,“ říká Evžen Korec. Mimořádný ohlas mezi veřejností, ale i předními manažery či akademiky také vyvolala kniha Evžena Korce „Co je v domě, není pro mě!“ Této unikátní publikace, která je sumářem postřehů a zasvěcených rad, jak správně a bez rizika investovat do nemovitostí, se po jejím vydání vyprodalo 1000 kusů za 10 dní a kniha se stala tuzemským bestsellerem.  

EKOSPOL prodal za celý rok 2013 v Praze celkem 653 nových bytů, což bylo meziročně o 47,7 procenta více. Společnosti meziročně vzrostly výnosy o 63 procent na 735 milionů korun a byly tak druhé nejvyšší v její více než dvacetileté historii. Zisk před zdaněním meziročně vzrostl o 46 procent a dosáhl úrovně 102 miliony korun. Průměrná mzda ve společnosti činila 56 418 korun měsíčně, čímž EKOSPOL potvrdil svoji pozici nejlépe platící firmy v českém stavebnictví a jednoho z nejštědřejších zaměstnavatelů v České republice vůbec. 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *