Neděle 28. února. Svátek má Lumír.

V Nových Chabrech se rozjíždí prodej bytů ve třetí etapě – vzniká cyklostezka, kavárny i mateřská škola

11.09.2014 10:09 Tisková zpráva:

„Díky komplexní občanské vybavenosti projektu a řadě možností sportovního vyžití se už první a druhá etapa výstavby Nových Chaber setkaly s ohromným zájmem. Více než polovina nabízených bytů si našla majitele hned během prvních tří měsíců prodejů,“ prozradil Jan Kalaš, obchodní ředitel společnosti Star Gorup.

Rozhodujícím faktorem bývá pro klienty podle více než desetiletých zkušeností Jana Kalaše vysoká kvalita projektu za dostupnou cenu. U třetí etapy Nových Chaber se ceny bytů pohybují stále od příjemných 36 tisíc korun za metr čtvereční bez DPH. „Navíc se nám podařilo opět trochu vylepšit standardy vnitřního vybavení, které budou tuto etapu mírně odlišovat od těch předchozích. Etapa C je také nejblíže nově uvažovanému parku, který plánujeme vystavět v severní části přiléhající k projektu,“ popsal Jan Kalaš.

V budoucnu spojí liniový park novou lokalitu s historickým centrem Dolních Chaber. Vznikne tak odpočinkový prostor jak pro prolnutí starousedlíků a nových obyvatel, tak pro relaxaci a aktivní sportování. Další přírodní parky Ládví a Drahaň-Troja budou mít rezidenti Nových Chaber v bezprostřední blízkosti.

Etapa C zahrne tři nízkopodlažní domy, které nabídnou celkem 58 nových bytů 1+kk až 4+kk se zahradou, balkonem či terasou a společnými garážemi. Interiéry bytů zdobí přírodní materiály včetně dýhovaných dřevěných plovoucích podlah, dřevěných eurooken a dýhovaných dřevěných dveří. Koupelny disponují kvalitní keramickou dlažbou a obklady do minimální výše 210 centimetrů. Každý byt umožňuje samostatné měření spotřeby energií. Při včasném nákupu je možné použité materiály v rámci klientských změn libovolně vybírat a kombinovat.

„Jak ukázaly už předchozí etapy, v této lokalitě je především zájem o větší byty pro rodinné bydlení, čemuž se snažíme maximálně přizpůsobit. Až polovina bytů v etapě C bude 3+kk a 4+kk, naopak jsme omezili počet malých bytů 1+kk, které zde nejsou tolik žádané,“ přiblížil Jan Kalaš.

Městská hromadná doprava je od projektu Nové Chabry v docházkové vzdálenosti dvou minut, uvnitř projektu se nachází centrální dětské hřiště, cyklostezka s drobnými sportovišti, komerční centrum s obchody, restaurací i mateřskou školou. Dokončení etapy C je plánováno na 2. čtvrtletí roku 2016, výstavba bude zahájena ještě tento rok na přelomu října a listopadu.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *