EUR 25.700

USD 22.127

REPO sazba ČNB 1.50 %

Inflace 4.9 %

EUR 25.700

USD 22.127

11. 09. 2014

V Nových Chabrech se rozjíždí prodej bytů ve třetí etapě – vzniká cyklostezka, kavárny i mateřská škola

 


 

„Díky komplexní občanské vybavenosti projektu a řadě možností sportovního vyžití se už první a druhá etapa výstavby Nových Chaber setkaly s ohromným zájmem. Více než polovina nabízených bytů si našla majitele hned během prvních tří měsíců prodejů,“ prozradil Jan Kalaš, obchodní ředitel společnosti Star Gorup.

Rozhodujícím faktorem bývá pro klienty podle více než desetiletých zkušeností Jana Kalaše vysoká kvalita projektu za dostupnou cenu. U třetí etapy Nových Chaber se ceny bytů pohybují stále od příjemných 36 tisíc korun za metr čtvereční bez DPH. „Navíc se nám podařilo opět trochu vylepšit standardy vnitřního vybavení, které budou tuto etapu mírně odlišovat od těch předchozích. Etapa C je také nejblíže nově uvažovanému parku, který plánujeme vystavět v severní části přiléhající k projektu,“ popsal Jan Kalaš.

V budoucnu spojí liniový park novou lokalitu s historickým centrem Dolních Chaber. Vznikne tak odpočinkový prostor jak pro prolnutí starousedlíků a nových obyvatel, tak pro relaxaci a aktivní sportování. Další přírodní parky Ládví a Drahaň-Troja budou mít rezidenti Nových Chaber v bezprostřední blízkosti.

Etapa C zahrne tři nízkopodlažní domy, které nabídnou celkem 58 nových bytů 1+kk až 4+kk se zahradou, balkonem či terasou a společnými garážemi. Interiéry bytů zdobí přírodní materiály včetně dýhovaných dřevěných plovoucích podlah, dřevěných eurooken a dýhovaných dřevěných dveří. Koupelny disponují kvalitní keramickou dlažbou a obklady do minimální výše 210 centimetrů. Každý byt umožňuje samostatné měření spotřeby energií. Při včasném nákupu je možné použité materiály v rámci klientských změn libovolně vybírat a kombinovat.

REKLAMA

„Jak ukázaly už předchozí etapy, v této lokalitě je především zájem o větší byty pro rodinné bydlení, čemuž se snažíme maximálně přizpůsobit. Až polovina bytů v etapě C bude 3+kk a 4+kk, naopak jsme omezili počet malých bytů 1+kk, které zde nejsou tolik žádané,“ přiblížil Jan Kalaš.

Městská hromadná doprava je od projektu Nové Chabry v docházkové vzdálenosti dvou minut, uvnitř projektu se nachází centrální dětské hřiště, cyklostezka s drobnými sportovišti, komerční centrum s obchody, restaurací i mateřskou školou. Dokončení etapy C je plánováno na 2. čtvrtletí roku 2016, výstavba bude zahájena ještě tento rok na přelomu října a listopadu.

Vstoupit do diskuze Žádný příspěvek

Vývoj fincentrum hypoindexu

%2.43 Aktuální výše Hypoindexu

2.15%

2.11%

2.07%

2.02%

1.98%

1.96%

1.94%

1.93%

1.94%

1.98%

2.06%

2.13%

2.23%

2.32%

2.43%
Historie vývoje


Související články

Smlouva při prodeji a koupi nemovitosti

Kupní smlouva na nemovitost: Co musí obsahovat a na co si dát největší pozor?

Podpis kupní smlouvy je při převodu vlastnictví nemovitosti jedním z klíčových kroků. Za svůj život se s kupní smlouvou na nemovitost jednou či vícekrát setká většina z nás, ať už v roli kupujícího, nebo prodejce. Jaké údaje jsou v kupní smlouvě na nemovitost zásadně nezbytné? Jak se kupní smlouva liší v případě prodeje družstevního bytu? A proč se vyplatí nechat si […]

Text: Hana Bartušková

01. 12. 2020


Diskuze k článku

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna, vyžadované informace jsou označeny hvězdičkou.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

 
 
 Užíváme cookies, abychom vám zajistili co možná nejsnadnější použití našich webových stránek. Pokud budete nadále prohlížet naše stránky předpokládáme, že s použitím cookies souhlasíte.